Kiralama rehberleri

sakinleri için
Arjantin

Kiralama rehberleri Argentina

We could not find a policy for this destination and residence combination
Demek Arjantin konumunda araç kiralayacaksınız.Buenos Aires'in ihtişamına kapılmışken herhalde hiç kimse kiralık aracın sigortasını düşünmek istemez. Ancak, gitmeden önce kiralık aracınızın sigortasını satın almak neredeyse dört haneli bir tutarın cebinizde kalması anlamına geldiğinden yapılmaya değerdir. RentalCover.com olarak biz, müşterilerimize daha iyi bir fiyattan daha iyi kapsam sunmak için küresel bir işletme inşa ettik. Ve 3 iş günü içinde% 98 oranında ödeme yaparız, böylece } ARS ekstra için mangalda et .
: Araba

Kiralama masasında...

Sunulan sigortalar ve bilmeniz gerekenler
Hasar Güvencesi Sigortası (CDW) / Zarar Güvencesi Sigortası (LDW)
CDW/LDW rezervasyonunuza dahil olup, 343.678,33 ARS - 515.517,49 ARS arasındaki hasarlar için ödenecek yüksek bir muafiyet ile hasar masraflarını tamamen teminat altına almaktadır.LDW, CDW + Hırsızlık Korumasıdır.
 • Herhangi bir hasar için ödenecek muafiyet oldukça yüksektir.
 • Bazı genel hariç bırakmaları bulunabilir.
Süper Hasar Güvencesi Sigortası (SCDW)
Süper Hasar Güvencesi Sigortası (SCDW), 0,00 $ tutarına karşılık geri kalan muafiyetinizi azaltır.
 • Günlük 1.374,71 ARS - 2.062,07 ARS ücret karşılığında satın alınabilir.
 • Daha küçük muafiyetler için ağır masraflar.
 • 0 $ muafiyet almak için çok daha fazlasını ödeyin.
Yol Yardım Hizmetleri Kapsamı
Araç çekme, akaryakıt ve kilitli kalma gibi yol yardımı masraflarını karşılar.
 • Günlük 687,36 ARS - 1.031,03 ARS ücret karşılığında satın alınabilir.
RentalCover.com Karşılaştırılabilir sigorta ve faydaları
Tam Koruma
Muafiyet Kapsamına Eşdeğer + Yol Yardımı Hizmetleri + $ 0 muaf.
 • Garantimiz: En iyi fiyatı verme.
 • Tazminat taleplerinin %98'ini 3 iş günü içerisinde ödüyoruz.
 • Yol yardım hizmetlerini, araç çekme için ücretsiz kapsamı içermektedir (günlük kazancınız: 343,68 ARS - 687,36 ARS). Ayrıca anahtar kaybını da kapsamaktadır.
 • Kaza ile ilgili ücretleri kapsar.
 • Aracı teslim edeceğiniz zamana kadar dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
 • Kiralama şirketlerinin hariç bıraktığı hasar türlerini kapsar.
 
Bunlar, araba kiralama şirketinizi zekice alt etmeniz için en üst düzey ipuçlarımızdır.


Sigortanızı seyahatinize başlamadan yaptırarak kâr edin

Pahalı hasar güvencesi bir yana çizikler ve göçükler ile başınızın derde girmesini istemiyorsanız kiralık arabanızın sigorta kapsamını seyahatinize başlamadan satın alın.Bizi tercih etmeniz durumunda, kiralama şirketinin ofisinde sigorta masrafının çok küçük bir miktarını ödeyeceksiniz.

Aracın genel durumunu gözden geçirin

Haksız masraflardan kaçınmak için aracınızla yola çıkmadan önce aracın fotoğraf ve videolarını çekin. Bazı utanmaz kiralama şirketleri müşterilerine hali hazırda mevcut olan hasarlardan dolayı masraf çıkarma eğiliminde olduklarından mevcut hasarların kiralama sözleşmesinde belirtildiğinden emin olun.

'Hayır' demeniz yeterli
Poliçe reddedildi

Latin Amerika'daki sigorta kavramı sizin alışkın olduğunuzdan çok daha farklı ve az düzenlenmiş olabilir. Bazı kiralık araba şirketleri sigorta kapsamını kendilerinden almanız gerektiği konusunda ısrarcı olabilirler. Kiralama şirketiniz bizim poliçemizi kabul etmiyorsa bize haber verin. Bize ödediğiniz ücretin tümünü geri ödeyeceğiz.

Muafiyet İndirimi İle...
 1. Araç kiralama şirketinizi hasar konusunda derhal bilgilendirin. Sonraki aşamalar konusunda size tavsiyelerde bulunacaklardır.

 2. Kiralama süreciniz sona erdikten sonra rentalcover.com/claim adresinden tazminat talebinizi gönderin. Bu belgelere ihtiyacınız olacak.

 3. Tazminat taleplerinin %98'ini 3 iş günü içerisinde ödüyoruz. Ancak, ödeme sürelerinin farklılık gösterebileceğini lütfen aklınızda bulundurun.

 4. Kiralama şirketiniz size yeni bir araç tedarik ederse, benzer özelliklere sahip bir araç tedariki olması durumunda RentalCover.com poliçeniz, poliçenin geçerli olduğu süre boyunca yeni aracı da kapsayacaktır. Araç değişikliği durumunda bizi bilgilendirmeniz gerekmiyor.

Bir sonraki seyahatiniz için fiyat teklifi alın

:
:
Özel sürücü belgesi gerektirmeyen ve ticari kullanıma ya da off-road kullanımına yönelik olmayan, 1-9 kişilik arabaları/vanları/SUV'ları/4x4'leri kapsar.