פנו אלינו

אנא בדקו האם אחת מהשאלות הבאות רלוונטיות, או עברו לתחתית הדף ליצירת קשר

About RentalCover.com

 

השכרת רכב בחו"ל? מיין את הביטוח לפני שאתה הולך, ואתה יכול להשתפר. מוצרי הביטוח עשויים להיות שונים בהתאם למקום מגוריכם, ומה שאתם מתכוונים לעשות הוא חברת השכרת טיפוסית, הנקראת לעתים קרובות התנגשות נזקי נזק (CDW), למה היית מקבל עם RentalCover.com .  

יעדים פופולריים

אוסטרליה     קנדה     סין     צרפת     גרמניה    

איטליה     יפן       מקסיקו     בריטניה       US          

יעדים אחרים

 
         

תביעות פשוט הזן את מספר הסימוכין שלך (מסתיים ב- "INS" וניתן למצוא אותו בדוא"ל אישור)

תזדקק למסמכים אלה:

-  הסכם השכירות שלך
-  רישיון הנהיגה שלך או רשיון של הנהג המעורב בתאונה
-  כל התכתובת לגבי נזקים ותיקונים
-  דוח כרטיס אשראי המציג את הסכום שנוכה על ידי חברת ההשכרה
-  חשבוניות / קבלות מחברת ההשכרה
-  לגבי תביעות מסוימות, אנו דורשים גם קבלות המציגות כי התיקונים בוצעו. & nbsp;

עם הזנת המידע הרלוונטי תקבל הודעה על כל השלבים הנותרים.

לקבלת תביעות פשוטות, יש לצפות לתפנית של 3 ימים בין הגשת הבקשה לאישור, בהתאם למורכבות התביעה והזמינות של המסמכים הנ"ל
לתמיכה בטענתך.

התגובה של חברות הביטוח במקרה של תאונה שבה לשוכר יש ביטוח עצמאי, כמו למשל ביטוח של RentalCover.com - יכולה להשתנות משמעותית מחברת השכרה אחת לאחרת. אין הנחיות מחייבות והשינויים יכולים להיות שונים גם בין מדינה למדינה. במידה ואינכם מצליחים לברר מהי מדיניות חברת ההשכרה, צרו איתנו קשר ואנו נברר את תהליך התביעה עבורכם:
 
במידה ואתם מצוידים בביטוח CDW עצמאי (נרכש דרך אתר RentalCover.com)...
הטבלה הבאה מספקת מידע כללי בלבד. ייתכנו הבדלים בין מדינה למדינה. במידה ועדיין יש לכם שאלות, נסו את כלי ההשוואה שלנו בראש הדף, התקשרו או שלחו לנו מייל עם שאלתכם.
חברת ההשכרה מי משלם את החשבון בגין הנזקים? כיצד החשבון משולם? מה עוד עליכם לדעת
ACE מבטח פוליסת CDW ACE יעמדו בקשר ישיר מול AON. • ACE יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), חברת ACE לא תחייב אתכם אך תנסה ליצור קשר עם הגןף המבטח שלכם.
Alamo מבטח פוליסת CDW Alamo יעמדו בקשר ישיר מול AON. • Alamo יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), תחוייבו בגין הנזקים, ולאחר מכן תוכלו לתבוע פיצויים בגינם מחברת הביטוח שהנפיקה א פוליסת CDW שלכם.
Advantage מבטח פוליסת CDW Advantage יעמדו בקשר ישיר מול AON. • יהיה עליכם לערב במהרה את חברת הביטוח שהנפיקה לכם את פוליסת ה- CDW שלכם. מנפיק פוליסת CDW יהיה אחראי לנזקים.
•  אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), יהיה עליך להמשיך ולנסות ליצור איתם קשר, אך בינתיים Advantage לא יחייבו אתכם בגין הנזקים.
Avis מבטח פוליסת CDW Avis תעמוד בקשר ישיר מול AON. • Avis יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), תחוייבו בגין הנזקים, ולאחר מכן תוכלו לתבוע פיצויים בגינם מחברת הביטוח שהנפיקה א פוליסת CDW שלכם.
Budget מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Budget תגבה את הסכום בהסתמך על "הערכת נזקים" וברוב המקרים תחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה- CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Budget יעשו בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
Dollar מבטח פוליסת CDW חברת ההשכרה Dollar תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. • חברת Dollar תיצור קשר עם מנפיקת פוליסת ה-CDW באופן מיידי לאחר התאונה או לאחר החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי חברת הביטוח אינה לוקחת על עצמה באופן מיידי את האחריות (למשל, אם משרדיה בדיוק סגורים), חברת ההשכרה תגבה ממך תשלום עבור הנזקים ולחר מכן תוכלו להתחיל בהליך פיצוי מזורז מול חברת הביטוח.
Enterprise מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Enterprise תגבה את הסכום בהסתמך על "הערכת נזקים" וברוב המקרים תחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. • במקרה של נזק,כרטיס האשראי שלכם יחוייב על ידי חברת ההשכרה בסכום שיכול לנוע בין 500 ל-1,000 דולר.   •יהיה עליכם לערב את מנפיק ה- CDW שלכם ולהתחיל בהליך פיצוי מזורז מולם.
Hertz מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Hertz תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה- CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Hertz תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
National מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה National תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק ה- CDW שלכם ולהתחיל בהליך פיצוי מזורז מולם.
• סביר להניח שחברת National תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
Zipcar מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Zipcar תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה-CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Zipcar תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.

 תקבל את כספך בחזרה באמצעות העברה בנקאית אל חשבון הבנק שלך. הוא יגיע תוך 1 - 5 ימים, תלוי בפרטי הנסיעה שלך. להעברות בנקאיות, חשוב מאוד שנקבל את פרטי הבנק הנכונים. לצערנו אין לנו אפשרות לשלם על תביעות באמצעות שיק או כל אמצעי אחר. "
אנחנו רוצים להוריד את הלחץ ולפשט את כל התהליך ככל האפשר! הצעדים העיקריים הם:
1. הגש את התביעה.
2. הערכה: נשלח לך אישור באימייל שקיבלנו את הבקשה לתביעה והתחלנו מיידית להעריך את התביעה.
3. אם חסרים מסמכים כלשהם או שצריך מידע נוסף, אנחנו נשלח לך אימייל.
4. כשנקבל את כל המידע נוכל לאשר במהירות את התביעה שלך.
5. אז אנחנו משלמים לך  בהעברה בנקאית.
למרבה הצער, כשמדובר בטיול בינלאומי, עמלות העברה נמצאות בכל מקום. 

כשתשלום תביעה מתבצע באמצעות העברה בנקאית, הבנקים גובים מינימום 15$ (או סכום זהה במטבע המקומי שלך). אנו לא מעבירים עלויות אלה הלאה אליך אם הבנק גובה מאיתנו את העמלה. אך אם הבנק גובה את העמלה ממך, לצערנו אין ביכולתנו לכסות את העלות.
ישנם כמה שיקולים כשמשווים בין שערי המרת מטבע חוץ, וכמה דרכים לחישוב. בואו נשתמש בדוגמה:
  • מארק גר בממלכה המאוחדת. חברת השכרת הרכב חייבה אותו ב-€500 על תאונה בצרפת. תביעתו על סך €500 אושרה היום ע"י RentalCover.com
  • מארק יקבל תשלום בלירה שטרלינג.
צוות התביעות של RentalCover.com ממיר את המטבע שחוייב (אירו במקרה של מארק) למטבע שבו יקבל תשלום (לירה שטרלינג במקרה של מארק) בהתבסס על שערי העברה הזמינים בכמה פלטפורמות להעברת כספים. הם טובים יותר ב-3-5% מאלו שמציע הבנק וב-4-6% משערי ההמרה בחנויות צ'יינג'.
מה אם "לא הייתי אשם" במקרה של התנגשות תידרש לשלם סכום המגיע עד למלוא ההשתתפות העצמית. בתאריך עתידי, אולי עד 18 חודשים לאחר מכן, תלוי בתנאי ההשכרה של חברת ההשכרה, יתכן שתהיו זכאים להחזר מלא מהחברה אם "לא הייתם אשמים". לעומת זאת, אנחנו מאמינים שאתם לא צריכים לחכות 18 חודשים! במקום זאת אנחנו משלמים את התביעה מיד. אנחנו רק צריכים שתחתום על מכתב

ניתן להגיש את כל התביעות באופן מקוון. פשוט הזן את מספר הסימוכין שלך (המספר המסתיים ב"INS" אותו ניתן למצוא במייל האישור שלך).

1
2
3
4

הגשת התביעה מתחילה באמצעות טופס התביעה המקוון

צוות התביעות שלנו יעריך את תביעתך

לאחר האישור תקבל קישור לתשלום במייל או בהודעת SMS.

התשלום מתבצע במהירות באמצעות העברה אלקטרונית

אנו נעדכן אותך במייל בכל שלב במסע התביעה. מטרתנו היא להשלים 95% מכלל התביעות תוך 3 ימים.

 למידע נוסף על המסמכים שעליך לשתף בעת הגשת תביעה

בכל התביעות מתקיימים ארבעת השלבים הבאים:

1
2
3
4

הגשת התביעה מתחילה באמצעות טופס התביעה המקוון

צוות התביעות שלנו יעריך את תביעתך

לאחר האישור תקבל קישור לתשלום במייל וב-SMS

התשלום מתבצע במהירות באמצעות העברה אלקטרונית (למידע נוסף)

אנו נעדכן אותך במייל בכל שלב במסע התביעה. מטרתנו היא להשלים 95% מכלל התביעות תוך 3 ימים.

צוות התביעות שלנו עומד לשירותך כדי להבטיח שהליך התביעה יהיה נטול לחץ, עד כמה שניתן

במקרה של תקלה או תאונה, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שכולם בטוחים. היכן שניתן יש לחנות בצד הדרך, להפעיל את פנסי הסכנה ולהביא את כולם למקום מבטחים. לאחר מכן תוכל:

1. פנה אל חברת ההשכרה כדי לדווח על המקרה. ניתן למצוא את מספר הטלפון שלהם על הסכם ההשכרה החתום שלכם. שמור על הסכם השכרה זה משום שתזדקק לו עבור התביעה שלך.

2. אנו מציעים לצלם תמונות כדי לתעד את הנזק לרכב שלך ולרכבים אחרים.

3. לאחר ביצוע ההוראות של חברת ההשכרה ו סיום תקופת ההשכרה שלך  ולאחר שהחיובים האחרונים הוסדרו על ידי חברת ההשכרה, הגש תביעה לRentalCover.com.

אל תארגן את השחזור או התיקון בעצמך ללא ידיעת חברת ההשכרה מכיוון שפעולה זו עלולה לסתור את התנאים וההתניות של ההשכרה. החיובים עבור גרירה והעברה ממקום למקום מכוסים על ידי פוליסות RentalCover.com. איננו מכסים עלויות של "הוצאות מכיסכם הפרטי" כגון אירוח או שיחות טלפון.


לאחר שקיבלנו את כל המסמכים הנדרשים ואת כל הפרטים הדרושים, צוות התביעות שלנו יכול להתחיל לעבד את התביעה שלך ולהכין את ההחזר הכספי עבורך. המטרה שלנו היא לסיים 95% מהתביעות שלנו תוך 3 ימים.

כדי לעזור לצוות שלנו להעריך את התביעה שלך במהירות רבה ככל הניתן אנו מבקשים מכל הלקוחות לספק את המסמכים הבאים באמצעות טופס התביעה המקוון שלנו:

> מה זה?
החוזה החתום שסופק על ידי חברת ההשכרה שלך כאשר אספת את הרכב שלך.

> מדוע זה נדרש?
כדי לאשר את הזכאות שלך ושל נהגים נוספים. היא כוללת גם את תאריכי ההשכרה, תנאי ההשכרה, והסכום המירבי שחברת ההשכרה יכולה לגבות.

> מה זה?
הרישיון בו השתמשת כדי לשכור את הרכב.

> מדוע זה נדרש?
כדי לוודא שזהותך תואמת לפרטים שבהסכם ההשכרה שלך, וכן שהחזקת ברישיון תקף בזמן ההשכרה.

> מה זה?
פירוט החיובים בכרטיס מציג את הסכום ששילמת לחברת ההשכרה, וכל החזר כספי שייתכן שקיבלת (החזרים כספיים מתבצעים בדרך כלל כאשר ההשתתפות העצמית המלאה נגבתה מראש ועלות הנזק הסופית הייתה נמוכה מהסכום ששילמת).

>מדוע הוא נדרש?
כדי לוודא שהתשלום בוצע וכדי למנוע תביעות שקריות.

>מה זה?
כל מייל או מכתב שנשלח בינך לבין חברת ההשכרה לאחר התאונה.

> Why is it needed?
מידע זה יכול לחסוך לנו זמן כאשר אנו מעריכים את בקשת התביעה שלך.

> מה זה?
במקרה של תאונה או נזק, חלק מחברות ההשכרה יגבו ממך את הסכום המלא עבור ההשתתפות העצמית החלה על הרכב, ולאחר מכן הן יתנו לך החזר כספי. לחלופין, הן עשויות לגבות ממך סכום עבור הנזקים הקטן מסכום ההשתתפות העצמית המלאה. בכל מקרה, אנו דורשים ממך לספק לנו את החשבונית הסופית המציגה בבירור את הסכום הסופי בו חויבת (למידע נוסף עיין כאן).

>מדוע זה נדרש?
אנו זקוקים למסמך זה כדי לשלם את התביעה שלך, משום שהוא מאשר את הסכום הסופי בו חויבת.

>מה זה?
זהו דו"ח אשר נוצר על ידי המשטרה וכולל מידע על התאונה שלך, כולל הצהרות העדים, סיכום הנזק וכן פרטי הנהג והנוסעים.

> מדוע הוא נדרש?
מסמך זה מאשר את הנסיבות של תאונות חמורות יותר, ואת כל האישומים שהוגשו על ידי המשטרה כנגד המעורבים. אם התביעה שלך תהפוך לעניין משפטי דוח זה עשוי להיות רב ערך. באפשרותך להשיג מסמך זה על ידי פניה לסוכנות אכיפת החוק המקומית.

אם אתה תושב ארה"ב באמריקה עם תכנית "ביטוח נזק תאונה" שלנו, התביעה שלך תמלא אחר ארבעת הצעדים נטולי הלחץ הבאים:

1
2
3
4

הגשת התביעה מתחילה באמצעות טופס התביעה המקוון

שותף הביטוח שלנו Aon יעבד ויעריך את התביעה שלך

אתה תקבל הודעה במייל כאשר התביעה שלך אושרה

Aon ישלח לך המחאה עבור סכום ההחזר הכספי על שם הנוסע המבוטח

באפשרותך לעקוב אחר התביעה שלך באמצעות הפורטל המקוון של Aon (תצטרך מספר סימוכין).

פנה אלינו אם אתה נתקל בבעיות כלשהן עם התביעה שלך ב-Aon.

חשבונית זו מציגה את הסכום הסופי ששילמת לחברת ההשכרה שלך במקרה של תאונה, לאחר שהחיובים הסופיים הוסדרו.

חשבונית ההשכרה הסופית כוללת עת כל עמלות ההשתתפות העצמית ששילמת, פחות ההחזרים שקיבלת מחברת ההשכרה.
 

אנו זקוקים למסמך זה כדי לשלם את התביעה שלך, משום שהוא מאשר את הסכום הסופי בו חויבת.

אם אתה נתקל בקשיים בהשגת מסמך זה אנו ממליצים שתתקשר אל חברת ההשכרה שלך מכיוון שהם עשויים להתנהל באיטיות במענה לאימיילים.

כיצד מגישים תביעה

לאחר סיום הנסיעה שלך והחזרת הרכב תוכל לשלוח את תביעתך באמצעות הטופס המקוון שלנו.

The majority of customers who book with us will not have a time limit following an accident, and can submit a claim anytime after the drop off date.

However, there are some exceptions - so please review the information below to see whether this applies to your protection:

If your policy is insured by “Collinson” you have 45 days from the accident date to make a claim.

If you are a US customer renting in the US and you are insured by “AON” you have 20 days to make a claim and 90 days to provide proof of loss. You can find this information on your insurance documents, accessible from your My Account page.
 
You may be able to submit a claim outside of this time, but you will need to explain the reason for this delay

:אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, אנא מלאו את פרטיכם או פשוט התקשרו אלינו

כתבו לנו


קבל הצעת מחיר עבור הטיול הבא שלך

:
:
כיסוי לכלי רכב בעלי פחות מ-9 מושבים (כולל נהג).