פנו אלינו

אנא בדקו האם אחת מהשאלות הבאות רלוונטיות, או עברו לתחתית הדף ליצירת קשר

About RentalCover.com

 1. 1. הפוליסות שלנו זולות יותר ב-50% מחברות השכרת הרכב, בהבטחה!
 2. 2. תיהנו מהטיול שלכם בלי לדאוג שחברות הביטוח יגבו מכם מחיר מופרז על נזקים!
 3. 3. הפוליסות שלנו בנויות לדרישות הייחודיות של השכרת רכבים בכל מדינה.
 4. 4. העלויות הקשורות לתאונות הן יקרים - אנחנו מכסים אותן לחלוטין.
 5. 5. חתמי הביטוח שלנו הם מהמותגים המוכרים ביותר בעולם.
 6. 6. תאונות מרובות-רכבים עלולות להיות מסובכות. אנחנו מטפלים בכל ההלוך ושוב של הביטוח ומפצים אתכם מיד כדי שתוכלו להירגע (קראו את מדריך התביעות שלנו).
מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד.
פאנל הביטוח הגלובלי שלנו כולל שמות בדירוג "A" המוכרים לכל כגון אלו המוזכרים להלן.
 
החתמים שלנו
US Fire Axa Assistance Astrenska Insurance Ltd Intact Insurance Chubb

 

מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד.
פוליסות הביטוח מחושבות תמיד לפי ימים קלנדריים מלאים כדי להבטיח שאתם מכוסים לחלוטין לאורך כל הטיול גם אם האיסוף מוקדם וההחזרה מאוחרת!

מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד.
 
Yes they can! RentalCover.com has created a platform specifically for travel agents, corporate managers and booking agents. We offer competitive prices for all of your clients and a generous commission structure for all agents. Visit agency.rentalcover.com and register your work email to access the full benefits of the platform.

Here are just some of the key features that our agency platform offers:
 
 • A very generous commission structure for every new booking or referral to another agent
 • A single, personalised login to manage and administer multiple bookings for multiple clients
 • A very easy-to-use dashboard that shows all bookings and dates to enable easily modification of multiple bookings
 • Clients also retain full access to the booking so that they can directly edit their bookings, if required.
Click here for more information.
 

How can I book for my clients?

We are just about to launch agency.rentalcover.com, a platform dedicated to helping travel agents make bookings for multiple clients and keep them organized under a single login. We also included a very generous commission structure for our travel agent partners. Find out more
 

השכרת רכב בחו"ל? מיין את הביטוח לפני שאתה הולך, ואתה יכול להשתפר. מוצרי הביטוח עשויים להיות שונים בהתאם למקום מגוריכם, ומה שאתם מתכוונים לעשות הוא חברת השכרת טיפוסית, הנקראת לעתים קרובות התנגשות נזקי נזק (CDW), למה היית מקבל עם RentalCover.com .  

יעדים פופולריים

אוסטרליה     קנדה     סין     צרפת     גרמניה    

איטליה     יפן       מקסיקו     בריטניה       US          

יעדים אחרים

 
         

תביעות

תושבי ארה"ב עם סכנת התנגשות הנזק שלנו מ- AON יכולים להתחיל את תהליך התביעה ישירות ב travelclaim.com .

כל תביעות אחרות ניתן להגיש באינטרנט. פשוט הזן את מספר הסימוכין שלך (מסתיים ב- "INS" וניתן למצוא אותו בדוא"ל אישור) ובדוא"ל.

תזדקק למסמכים אלה:

-  הסכם השכירות שלך
-  רישיון הנהיגה שלך או רשיון של הנהג המעורב בתאונה
-  כל התכתובת לגבי נזקים ותיקונים
-  דוח כרטיס אשראי המציג את הסכום שנוכה על ידי חברת ההשכרה
-  חשבוניות / קבלות מחברת ההשכרה
-  לגבי תביעות מסוימות, אנו דורשים גם קבלות המציגות כי התיקונים בוצעו. & nbsp;

עם הזנת המידע הרלוונטי תקבל הודעה על כל השלבים הנותרים.

לקבלת תביעות פשוטות, יש לצפות לתפנית של 3 ימים בין הגשת הבקשה לאישור, בהתאם למורכבות התביעה והזמינות של המסמכים הנ"ל לתמיכה בטענתך.

הצעד הראשון הוא להכניס את מספר הפוליסה בדף התביעות באתר RentalCover.com אונליין. יהיה עליך לדווח על התאונה לחברת הביטוח AON באמצעות מספר הטלפון המוצג. 

התגובה של חברות הביטוח במקרה של תאונה שבה לשוכר יש ביטוח עצמאי, כמו למשל ביטוח של RentalCover.com - יכולה להשתנות משמעותית מחברת השכרה אחת לאחרת. אין הנחיות מחייבות והשינויים יכולים להיות שונים גם בין מדינה למדינה. במידה ואינכם מצליחים לברר מהי מדיניות חברת ההשכרה, צרו איתנו קשר ואנו נברר את תהליך התביעה עבורכם:
 
במידה ואתם מצוידים בביטוח CDW עצמאי (נרכש דרך אתר RentalCover.com)...
הטבלה הבאה מספקת מידע כללי בלבד. ייתכנו הבדלים בין מדינה למדינה. במידה ועדיין יש לכם שאלות, נסו את כלי ההשוואה שלנו בראש הדף, התקשרו או שלחו לנו מייל עם שאלתכם.
חברת ההשכרה מי משלם את החשבון בגין הנזקים? כיצד החשבון משולם? מה עוד עליכם לדעת
ACE מבטח פוליסת CDW ACE יעמדו בקשר ישיר מול AON. • ACE יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), חברת ACE לא תחייב אתכם אך תנסה ליצור קשר עם הגןף המבטח שלכם.
Alamo מבטח פוליסת CDW Alamo יעמדו בקשר ישיר מול AON. • Alamo יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), תחוייבו בגין הנזקים, ולאחר מכן תוכלו לתבוע פיצויים בגינם מחברת הביטוח שהנפיקה א פוליסת CDW שלכם.
Advantage מבטח פוליסת CDW Advantage יעמדו בקשר ישיר מול AON. • יהיה עליכם לערב במהרה את חברת הביטוח שהנפיקה לכם את פוליסת ה- CDW שלכם. מנפיק פוליסת CDW יהיה אחראי לנזקים.
•  אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), יהיה עליך להמשיך ולנסות ליצור איתם קשר, אך בינתיים Advantage לא יחייבו אתכם בגין הנזקים.
Avis מבטח פוליסת CDW Avis תעמוד בקשר ישיר מול AON. • Avis יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), תחוייבו בגין הנזקים, ולאחר מכן תוכלו לתבוע פיצויים בגינם מחברת הביטוח שהנפיקה א פוליסת CDW שלכם.
Budget מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Budget תגבה את הסכום בהסתמך על "הערכת נזקים" וברוב המקרים תחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה- CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Budget יעשו בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
Dollar מבטח פוליסת CDW חברת ההשכרה Dollar תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. • חברת Dollar תיצור קשר עם מנפיקת פוליסת ה-CDW באופן מיידי לאחר התאונה או לאחר החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי חברת הביטוח אינה לוקחת על עצמה באופן מיידי את האחריות (למשל, אם משרדיה בדיוק סגורים), חברת ההשכרה תגבה ממך תשלום עבור הנזקים ולחר מכן תוכלו להתחיל בהליך פיצוי מזורז מול חברת הביטוח.
Enterprise מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Enterprise תגבה את הסכום בהסתמך על "הערכת נזקים" וברוב המקרים תחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. • במקרה של נזק,כרטיס האשראי שלכם יחוייב על ידי חברת ההשכרה בסכום שיכול לנוע בין 500 ל-1,000 דולר.   •יהיה עליכם לערב את מנפיק ה- CDW שלכם ולהתחיל בהליך פיצוי מזורז מולם.
Hertz מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Hertz תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה- CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Hertz תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
National מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה National תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק ה- CDW שלכם ולהתחיל בהליך פיצוי מזורז מולם.
• סביר להניח שחברת National תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
Zipcar מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Zipcar תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה-CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Zipcar תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.

 תקבל את כספך בחזרה באמצעות העברה בנקאית אל חשבון הבנק שלך. הוא יגיע תוך 1 - 5 ימים, תלוי בפרטי הנסיעה שלך. להעברות בנקאיות, חשוב מאוד שנקבל את פרטי הבנק הנכונים. לצערנו אין לנו אפשרות לשלם על תביעות באמצעות שיק או כל אמצעי אחר. "
אנחנו רוצים להוריד את הלחץ ולפשט את כל התהליך ככל האפשר! הצעדים העיקריים הם:
1. הגש את התביעה.
2. הערכה: נשלח לך אישור באימייל שקיבלנו את הבקשה לתביעה והתחלנו מיידית להעריך את התביעה.
3. אם חסרים מסמכים כלשהם או שצריך מידע נוסף, אנחנו נשלח לך אימייל.
4. כשנקבל את כל המידע נוכל לאשר במהירות את התביעה שלך.
5. אז אנחנו משלמים לך  בהעברה בנקאית.
למרבה הצער, כשמדובר בטיול בינלאומי, עמלות העברה נמצאות בכל מקום. 

כשתשלום תביעה מתבצע באמצעות העברה בנקאית, הבנקים גובים מינימום 15$ (או סכום זהה במטבע המקומי שלך). אנו לא מעבירים עלויות אלה הלאה אליך אם הבנק גובה מאיתנו את העמלה. אך אם הבנק גובה את העמלה ממך, לצערנו אין ביכולתנו לכסות את העלות.
ישנם כמה שיקולים כשמשווים בין שערי המרת מטבע חוץ, וכמה דרכים לחישוב. בואו נשתמש בדוגמה:
 • מארק גר בממלכה המאוחדת. חברת השכרת הרכב חייבה אותו ב-€500 על תאונה בצרפת. תביעתו על סך €500 אושרה היום ע"י RentalCover.com
 • מארק יקבל תשלום בלירה שטרלינג.
צוות התביעות של RentalCover.com ממיר את המטבע שחוייב (אירו במקרה של מארק) למטבע שבו יקבל תשלום (לירה שטרלינג במקרה של מארק) בהתבסס על שערי העברה הזמינים בכמה פלטפורמות להעברת כספים. הם טובים יותר ב-3-5% מאלו שמציע הבנק וב-4-6% משערי ההמרה בחנויות צ'יינג'.
מה אם "לא הייתי אשם" במקרה של התנגשות תידרש לשלם סכום המגיע עד למלוא ההשתתפות העצמית. בתאריך עתידי, אולי עד 18 חודשים לאחר מכן, תלוי בתנאי ההשכרה של חברת ההשכרה, יתכן שתהיו זכאים להחזר מלא מהחברה אם "לא הייתם אשמים". לעומת זאת, אנחנו מאמינים שאתם לא צריכים לחכות 18 חודשים! במקום זאת אנחנו משלמים את התביעה מיד. אנחנו רק צריכים שתחתום על מכתב

Claims Info

פשוט בקרו ב דף התביעות לכל מה שאתם צריכים לדעת על איך מגישים תביעה, כולל המסמכים הדרושים וכמה זמן זה יארך.

 דף התביעות שלנו מסביר הכל על איך להגיש תביעה.
 

:אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, אנא מלאו את פרטיכם או פשוט התקשרו אלינו

כתבו לנו


התקשרו אלינו

אוסטרליה
+61 2 8188 4745
Call
בחריין
+973 1619 6427
Call
ברזיל
+55 19 3957 3458
Call
קנדה
+1 (587) 600-0412
Call
קנדה (Toll Free)
(844) 515-2056
Call
דנמרק
+45 89 88 45 46
Call
פינלנד
+358 75 325 2845
Call
צרפת
+33 9 70 73 27 61
Call
גרמניה
+49 32 211 122165
Call
הונג קונג
+852 5808 5951
Call
ישראל
+972 2 372 4218
Call
יפן
+81 3 4540 9544
Call
הולנד
+31 85 8888 124
Call
ניו זילנד
+64 4 888 0146
Call
פולין
+48 22 397 91 21
Call
דרום אפריקה
+27 87 550 3582
Call
ספרד
+34 518 889 143
Call
שוודיה
+46 10 138 80 53
Call
שווייץ
+41 31 528 06 02
Call
בריטניה
+44 141 280 5760
Call
ארצות הברית
+1 (337) 423-0869
Call
ארצות הברית (Toll Free)
(844) 856-3234
Call

קבל הצעת מחיר עבור הטיול הבא שלך

:
:
כיסוי לכלי רכב בעלי פחות מ-9 מושבים (כולל נהג).