פנו אלינו

אנא בדקו האם אחת מהשאלות הבאות רלוונטיות, או עברו לתחתית הדף ליצירת קשר

About RentalCover.com

 

השכרת רכב בחו"ל? מיין את הביטוח לפני שאתה הולך, ואתה יכול להשתפר. מוצרי הביטוח עשויים להיות שונים בהתאם למקום מגוריכם, ומה שאתם מתכוונים לעשות הוא חברת השכרת טיפוסית, הנקראת לעתים קרובות התנגשות נזקי נזק (CDW), למה היית מקבל עם RentalCover.com .  

יעדים פופולריים

אוסטרליה     קנדה     סין     צרפת     גרמניה    

איטליה     יפן       מקסיקו     בריטניה       US          

יעדים אחרים

 
         

תביעות פשוט הזן את מספר הסימוכין שלך (מסתיים ב- "INS" וניתן למצוא אותו בדוא"ל אישור)

תזדקק למסמכים אלה:

-  הסכם השכירות שלך
-  רישיון הנהיגה שלך או רשיון של הנהג המעורב בתאונה
-  כל התכתובת לגבי נזקים ותיקונים
-  דוח כרטיס אשראי המציג את הסכום שנוכה על ידי חברת ההשכרה
-  חשבוניות / קבלות מחברת ההשכרה
-  לגבי תביעות מסוימות, אנו דורשים גם קבלות המציגות כי התיקונים בוצעו. & nbsp;

עם הזנת המידע הרלוונטי תקבל הודעה על כל השלבים הנותרים.

לקבלת תביעות פשוטות, יש לצפות לתפנית של 3 ימים בין הגשת הבקשה לאישור, בהתאם למורכבות התביעה והזמינות של המסמכים הנ"ל
לתמיכה בטענתך.

תושבי ארה"ב עם סכנת התנגשות הנזק שלנו מ- AON יכולים להתחיל את תהליך התביעה ישירות ב https://www.aontravelclaim.com.

התגובה של חברות הביטוח במקרה של תאונה שבה לשוכר יש ביטוח עצמאי, כמו למשל ביטוח של RentalCover.com - יכולה להשתנות משמעותית מחברת השכרה אחת לאחרת. אין הנחיות מחייבות והשינויים יכולים להיות שונים גם בין מדינה למדינה. במידה ואינכם מצליחים לברר מהי מדיניות חברת ההשכרה, צרו איתנו קשר ואנו נברר את תהליך התביעה עבורכם:
 
במידה ואתם מצוידים בביטוח CDW עצמאי (נרכש דרך אתר RentalCover.com)...
הטבלה הבאה מספקת מידע כללי בלבד. ייתכנו הבדלים בין מדינה למדינה. במידה ועדיין יש לכם שאלות, נסו את כלי ההשוואה שלנו בראש הדף, התקשרו או שלחו לנו מייל עם שאלתכם.
חברת ההשכרה מי משלם את החשבון בגין הנזקים? כיצד החשבון משולם? מה עוד עליכם לדעת
ACE מבטח פוליסת CDW ACE יעמדו בקשר ישיר מול AON. • ACE יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), חברת ACE לא תחייב אתכם אך תנסה ליצור קשר עם הגןף המבטח שלכם.
Alamo מבטח פוליסת CDW Alamo יעמדו בקשר ישיר מול AON. • Alamo יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), תחוייבו בגין הנזקים, ולאחר מכן תוכלו לתבוע פיצויים בגינם מחברת הביטוח שהנפיקה א פוליסת CDW שלכם.
Advantage מבטח פוליסת CDW Advantage יעמדו בקשר ישיר מול AON. • יהיה עליכם לערב במהרה את חברת הביטוח שהנפיקה לכם את פוליסת ה- CDW שלכם. מנפיק פוליסת CDW יהיה אחראי לנזקים.
•  אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), יהיה עליך להמשיך ולנסות ליצור איתם קשר, אך בינתיים Advantage לא יחייבו אתכם בגין הנזקים.
Avis מבטח פוליסת CDW Avis תעמוד בקשר ישיר מול AON. • Avis יעמדו בקשר ישיר עם החברה המבטחת שהנפיקה את פוליסת CDW שלכם באופן מיידי לאחר התאונה או במעמד החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי לא ניתן ליצור קשר עם המבטח ו/או המבטח אינו מקבל באופן מיידי אחריות על הנזקים (לדוגמה, אם הם סגורים), תחוייבו בגין הנזקים, ולאחר מכן תוכלו לתבוע פיצויים בגינם מחברת הביטוח שהנפיקה א פוליסת CDW שלכם.
Budget מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Budget תגבה את הסכום בהסתמך על "הערכת נזקים" וברוב המקרים תחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה- CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Budget יעשו בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
Dollar מבטח פוליסת CDW חברת ההשכרה Dollar תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. • חברת Dollar תיצור קשר עם מנפיקת פוליסת ה-CDW באופן מיידי לאחר התאונה או לאחר החזרת הרכב.
• אם מסיבה כלשהי חברת הביטוח אינה לוקחת על עצמה באופן מיידי את האחריות (למשל, אם משרדיה בדיוק סגורים), חברת ההשכרה תגבה ממך תשלום עבור הנזקים ולחר מכן תוכלו להתחיל בהליך פיצוי מזורז מול חברת הביטוח.
Enterprise מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Enterprise תגבה את הסכום בהסתמך על "הערכת נזקים" וברוב המקרים תחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. • במקרה של נזק,כרטיס האשראי שלכם יחוייב על ידי חברת ההשכרה בסכום שיכול לנוע בין 500 ל-1,000 דולר.   •יהיה עליכם לערב את מנפיק ה- CDW שלכם ולהתחיל בהליך פיצוי מזורז מולם.
Hertz מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Hertz תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה- CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Hertz תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
National מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה National תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק ה- CDW שלכם ולהתחיל בהליך פיצוי מזורז מולם.
• סביר להניח שחברת National תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.
Zipcar מחזיק הפוליסה חברת ההשכרה Zipcar תראה במחזיק הפוליסה את האחראי לתשלום, וזאת עד שהביטוח יופעל וחברת הביטוח תיקח על עצמה את האחריות. הם עשויים לחייב את כרטיס האשראי שלכם. AON יפצו אתכם בגין חיוב זה. מומלץ ליצור קשר עם AON על מנת שישלמו במקומכם. •יהיה עליכם לערב את מנפיק פוליסת ה-CDW שלכם.
• סביר להניח שחברת Zipcar תעשה בדיקת אשראי על מחזיק הפוליסה טרם השכרת הרכב וכמו כן יבדקו את תקרת האשראי שלכם.

 תקבל את כספך בחזרה באמצעות העברה בנקאית אל חשבון הבנק שלך. הוא יגיע תוך 1 - 5 ימים, תלוי בפרטי הנסיעה שלך. להעברות בנקאיות, חשוב מאוד שנקבל את פרטי הבנק הנכונים. לצערנו אין לנו אפשרות לשלם על תביעות באמצעות שיק או כל אמצעי אחר. "
אנחנו רוצים להוריד את הלחץ ולפשט את כל התהליך ככל האפשר! הצעדים העיקריים הם:
1. הגש את התביעה.
2. הערכה: נשלח לך אישור באימייל שקיבלנו את הבקשה לתביעה והתחלנו מיידית להעריך את התביעה.
3. אם חסרים מסמכים כלשהם או שצריך מידע נוסף, אנחנו נשלח לך אימייל.
4. כשנקבל את כל המידע נוכל לאשר במהירות את התביעה שלך.
5. אז אנחנו משלמים לך  בהעברה בנקאית.
למרבה הצער, כשמדובר בטיול בינלאומי, עמלות העברה נמצאות בכל מקום. 

כשתשלום תביעה מתבצע באמצעות העברה בנקאית, הבנקים גובים מינימום 15$ (או סכום זהה במטבע המקומי שלך). אנו לא מעבירים עלויות אלה הלאה אליך אם הבנק גובה מאיתנו את העמלה. אך אם הבנק גובה את העמלה ממך, לצערנו אין ביכולתנו לכסות את העלות.
ישנם כמה שיקולים כשמשווים בין שערי המרת מטבע חוץ, וכמה דרכים לחישוב. בואו נשתמש בדוגמה:
  • מארק גר בממלכה המאוחדת. חברת השכרת הרכב חייבה אותו ב-€500 על תאונה בצרפת. תביעתו על סך €500 אושרה היום ע"י RentalCover.com
  • מארק יקבל תשלום בלירה שטרלינג.
צוות התביעות של RentalCover.com ממיר את המטבע שחוייב (אירו במקרה של מארק) למטבע שבו יקבל תשלום (לירה שטרלינג במקרה של מארק) בהתבסס על שערי העברה הזמינים בכמה פלטפורמות להעברת כספים. הם טובים יותר ב-3-5% מאלו שמציע הבנק וב-4-6% משערי ההמרה בחנויות צ'יינג'.
מה אם "לא הייתי אשם" במקרה של התנגשות תידרש לשלם סכום המגיע עד למלוא ההשתתפות העצמית. בתאריך עתידי, אולי עד 18 חודשים לאחר מכן, תלוי בתנאי ההשכרה של חברת ההשכרה, יתכן שתהיו זכאים להחזר מלא מהחברה אם "לא הייתם אשמים". לעומת זאת, אנחנו מאמינים שאתם לא צריכים לחכות 18 חודשים! במקום זאת אנחנו משלמים את התביעה מיד. אנחנו רק צריכים שתחתום על מכתב

:אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, אנא מלאו את פרטיכם או פשוט התקשרו אלינו

כתבו לנו


קבל הצעת מחיר עבור הטיול הבא שלך

:
:
כיסוי לכלי רכב בעלי פחות מ-9 מושבים (כולל נהג).