Důvěřováno po celém 100k+ Zákazníky
Our customers rate us 5 stars

Kompatibilní s jakoukoliv půjčovnou automobilů WORLDWIDE!

RentalCover.com poskytuje pokrytí proti krádeži a vysokým škodám na půjčeném vozidle za cenu mnohem nižšší než od autopůjčoven.

Užijte si dovolenou s vědomím, že se malý škrábanec na autě nezmění v účet na tisíce dolarů za opravy a poplatky. My poskytujeme mnohem komplexnejší pokrytí jako součást našeho pojištění než poskytují autopůjčovny a to za zlomek ceny.

I když máte dodatečnou ochranu před vaší kreditní kartou, vaše pokrytí nebude tak rozsáhlé jako RentalCover.com:

  • Prasklé pneumatiky, přední skla, poškozená světla, ztráta klíče, a odtah.
  • Přemrštěné poplatky mohou být přidány k vašemu účtu za opravu, jako například administrativní poplatky, poplatky za ztrátu užití a poplatky za platbu kreditní kartou.
  • Úplné pokrytí pro všechny oprávněné řidiče (například váš partner).
  • Půjčení auta na více než 30 dnů.

Plus, RentalCover.com vás pokryje i pro další vozy, které vaše osobní havarijní pojišění nebo pojištění s platební kartou nepokrývá, jako například užitková auta, pickupy, rekreační vozy, obytné vozy, obytné přívěsy, sdílená auta a náhradní vozidla.

Zjistěte Cenu

Odpovědi na vaše otázky

Is my credit card coverage sufficient?
Relying on credit card coverage means you could still be on the hook for thousands of dollars!

For US Residents, your credit card likely provides secondary rental car insurance that only kicks in after you’ve made a claim through your personal auto insurance (which may potentially lead to a rate increase).

Credit card coverage often has a long list of exclusions, such as damage caused by additional drivers, lost keys, roadside repair costs, windshield, undercarriage, mirror & roof damage, long-term rentals, and the steep fees that the rental companies add to your repair bill.
Can I change or cancel my coverage if my travel plans change?
Ano, změnit či zrušit své krytí s nárokem na plné vrácení peněz můžete kdykoli v den před vyzvednutím půjčeného vozu.
What do I do if I plan to travel to multiple countries?
RentalCover.com extends coverage for any other countries that you visit (for US residents, this excludes Ireland, Israel, Jamaica, and cross-border trips to Mexico). If you’re traveling to multiple countries, simply enter the first Country of Travel into the quote form!
Jsou pojištěni i další řidiči?
Ano. Pojištěním jsou automaticky zdarma kryti všichni řidiči uvedení ve smlouvě o nájmu vozidla. Nepotřebujeme znát jejich jména.

Naše Pokyny k půjčování vozidel obsahuji veškeré potřebné informace. 

 
Jak nahlásit pojistnou událost?
We take the stress out of the claim process with concierge-level service. We strive to get your claim resolved and paid within 3 business days.