Zaufało nam ponad 100 tys. klientów
Nasi klienci ocenili nas na 5 gwiazdek

Zgodny z KAŻDĄ firmą wynajmu samochodów NA CAŁYM ŚWIECIE!

RentalCover.com zapewnia kompletną ochronę od skutków kradzieży i kosztownych szkód na wynajętym pojeździe, za cenę znacznie niższą od cen polis sprzedawanych przez firmy wynajmujące.

Bądź spokojny/a wiedząc, że mała ryska nie zamieni się w kilka tysięcy dolarów na rachunku z powodu kosztów napraw i opłat. Zapewniamy jeszcze więcej niż ubezpieczenie od kolizji (CDW), oferowane przez wiodące firmy wynajmujące za ułamek jego ceny.

Nawet jeśli masz dodatkową ochronę z karty kredytowej, Twój zasięg nie będzie tak szeroki jak RentalCover.com:

  • Przebite opony, pęknięte szyby, uszkodzone światła, zgubione kluczyki i holowanie.
  • Kosmicznie wysokie opłaty dodawane do Twoich rachunków, jak np. opłaty administracyjne, opłaty z tytułu utraty użyteczności oraz opłaty za korzystanie z kart kredytowych.
  • Pełne pokrycie dla wszystkich nieautoryzowanych kierowców (np. małżonka/i).
  • Najem dłuższy niż 30 dni.

Dodatkowo RentalCover.com ubezpieczy Cię w zakresie innych wynajmowanych pojazdów, które Twoje ubezpieczenie AC lub karta kredytowa wyłączają, np. pełnowymiarowe auta sportowe, pikapy, pojazdy kempingowe, pojazdy typu motorhome, kampery, pojazdy współdzielone oraz użyczone.

Otrzymaj natychmiastowy kosztorys

Odpowiedzi na Twoje pytania

Czy ubezpieczenie z mojej karty kredytowej jest wystarczające?
Poleganie wyłącznie na ubezpieczeniu z karty kredytowej może doprowadzić do konieczności zapłacenia nawet tysięcy dolarów dodatkowo!

W przypadku mieszkańców USA karty kredytowe najprawdopodobniej zapewniają dodatkowe ubezpieczenie najmu auta, które odnosi skutek tylko, jeżeli klient złoży wniosek o odszkodowanie w ramach osobistego ubezpieczenia AC (co może również prowadzić do podniesienia cen składek).

Ubezpieczenie z karty kredytowej zawiera często szereg wyłączeń, takich jak szkody wyrządzone przez dodatkowych kierowców, zgubione kluczyki, koszty napraw w terenie, uszkodzenia szyb, podwozia, lusterek i dachu, długotrwały najem pojazdu oraz wysokie opłaty dodawane do rachunku klienta przez firmy wynajmujące.
Czy mogę zmienić lub anulować moje ubezpieczenie w razie zmiany planów podrózy?
Tak, możesz zmieniać kwotę ubezpieczenia lub anulować ją z pełnym zwrotem kosztów, aż do dnia odbioru pojazdu. Możesz również zwiększyć kwotę ubezpieczenia w każdym momencie.
Co robić, jeśli planuje podróżować do kilku krajów?
RentalCover.com rozszerza ubezpieczenie na wszystkie kraje, które odwiedzasz (w przypadku mieszkańców USA wyłączone są Irlandia, Izrael, Jamajka oraz podróże z przekroczeniem granic do Meksyku). Jeśli podróżujesz do kilku krajów naraz po prostu wprowadź pierwszy kraj podróży w formularzu kosztorysu!
Czy ubezpieczenie obejmuje dodatkowych kierowców?
Tak. Ochroną, bez dodatkowej opłaty, objęci są również dodatkowi kierowcy wymienieni w umowie wypożyczenia pojazdu. Nie jest konieczne podanie nam ich danych.

W informatorach dot. wypożyczalni (Rental Guides) wytłumaczono wszystkie zasady funkcjonowania.
Jak złożyć wniosek o odszkodowanie?
Usuwamy stres z procedury odszkodowawczej na poziomie luksusowej obsługi. Dążymy do tego, aby Twoje wnioski były realizowane, a odszkodowanie wypłacane w ciągu 3 dni roboczych.