Tüm başlıca kiralık araç teminatçılarıyla uyumludur:

Alamo, Avis, Budget, Enterprise, Hertz, National, Thrifty, Europcar

Kiralık aracınzıdaki hasarın size binlere mal olmasına izin vermeyin
Müşterilerimiz bize 5 yıldız verirler

RentalCover.com, araba kiralama firmalarının talep ettiğine kıyasen çok daha kazançlı çıkarak hırsızlık ve yüksek masraflı hasarlara karşılık tam bir koruma sağlar.

Küçük bir çiziğin binlerce dolarlık tamir masrafı ve ücretine mal olmayacağını bilerek kafanız rahat etsin. Önde gelen araç kiralama şirketleri tarafından sunulan kayıp veya hasar güvencesi sigortasından çok daha eksiksiz tam bir korumayı fiyatlarının çok küçük bir miktarına sağlıyoruz.

Kredi kartınızdan ek korumanız olsa bile yine cebinizden para çıkacaktır

  • Patlak lastik, çatlamış ön cam, hasarlı far, kayıp anahtar ve araç çekme.
  • İdari ücretler, kullanım kaybı ücreti ve kredi kartı ücreti gibi tamir faturanıza eklenen astronomik rakamlar.
  • Kira sözleşmesine eklenmedilerse dahi, tüm yetkili sürücüler (eşiniz gibi) için tam teminat.
  • 30 günden fazla kiralamalar

Ayrıca RentalCover.com, kendi şahsi araç sigortanızın ya da kredi kartınızın kapsam dışı tutacağı spor arazi aracı, pikap, RV, motorlukaravan, karavan, araba paylaşımı ve ödünç araç gibi diğer kiralanmış araçlar için de sizi teminat altına alacaktır.

Hemen Fiyat Teklifinizi Alın

Sorularınız cevaplandı.

Kredi kartımın teminatı yeterli midir?
Kredi kartı teminatına güvenmek, hala binlerce doların kancasında olabileceğiniz anlamına geliyor!

ABD'de ikamet edenler için, kredi kartınız muhtemelen, kendi aracınızın sigortası ile bir tazminat talebinde bulunduktan sonra devreye giren, ikincil bir kiralık araba sigortası sağlıyordur (muhtemelen ücret yükselmesine sebep olabilir).

Kredi kartı teminatı genellikle, ek sürücüler tarafından yapılan hasarlar, kayıp anahtarlar,yol yardım tamir masrafları, ön camlar, şasi, ayna & tavan hasarları, uzun süreli kiralamalar ve kiralama firmasının tamir faturasında eklediği ücretler gibi uzun bir muafiyetler listesine sahiptir.
Seyahat planlarım değişirse, teminatımı değiştirebilir miyim ya da iptal edebilir miyim?
Evet, teminatınızda değişiklik yapabilirsiniz ya da aracınızı alana kadar, tüm ödemeyi geri alacak şekilde iptal edebilirsiniz. İstediğiniz zaman teminatınızı uzatabilirsiniz.
Birden fazla ülkeye seyahat etmeyi planlıyorsam ne yapmalıyım?
RentalCover.com extends coverage for any other countries that you visit (for US residents, this excludes Ireland, Israel, Jamaica, and cross-border trips to Mexico). If you’re traveling to multiple countries, simply enter the first Country of Travel into the quote form!
Sık seyahat ediyorum. Nasıl daha fazla kazançlı olabilirim?
Düzenli olarak araç kiralıyorsanız - ya da bir haftadan fazla bir süre araç kiralamayı düşünüyorsanız, Yıllık Plan ile büyük tasarruflarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Dünya çapında herhangi bir kiralama şirkrtinden sınırsız seyahat için tüm yıl byounca sadece bir kez düşük bir ücret ödeyin.

Ne kadar kazançlı çıkacağınızı görmek için ilk seyahatiniz için fiyat teklifi alın .
Nasıl tazminat talebinde bulunabilirim?
Butik tarzda verdiğimiz hizmetle, tazminat talebi işlemlerinin stresini azaltıyoruz. Talebinizin sonuçlanması ve yedi iş günü içinde ödenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.