Kiralık aracınzıdaki hasarın size binlere mal olmasına izin vermeyin
Müşterilerimiz bize 5 yıldız verirler

HERHANGİ BİR araba kiralama şirketi WORLDWIDE ile uyumlu!

RentalCover.com, araba kiralama firmalarının talep ettiğine kıyasen çok daha kazançlı çıkarak hırsızlık ve yüksek masraflı hasarlara karşılık tam bir koruma sağlar.

Küçük bir çiziğin binlerce dolarlık tamir masrafı ve ücretine mal olmayacağını bilerek kafanız rahat etsin. Önde gelen araç kiralama şirketleri tarafından sunulan kayıp veya hasar güvencesi sigortasından çok daha eksiksiz tam bir korumayı fiyatlarının çok küçük bir miktarına sağlıyoruz.

Kredi kartınızdan ek koruma hakkınız olsa bile kapsamınız, RentalCover.com kadar kapsamlı olmayacaktır:

  • Patlak lastik, çatlamış ön cam, hasarlı far, kayıp anahtar ve araç çekme.
  • İdari ücretler, kullanım kaybı ücreti ve kredi kartı ücreti gibi tamir faturanıza eklenen astronomik rakamlar.
  • Kira sözleşmesine eklenmedilerse dahi, tüm yetkili sürücüler (eşiniz gibi) .
  • 30 günden fazla kiralamalar

Ayrıca RentalCover.com, kendi şahsi araç sigortanızın ya da kredi kartınızın kapsam dışı tutacağı spor arazi aracı, pikap, RV, motorlukaravan, karavan, araba paylaşımı ve ödünç araç gibi diğer kiralanmış araçlar için de sizi teminat altına alacaktır.

Hemen Fiyat Teklifinizi Alın

Sorularınız cevaplandı.

Kredi kartımın teminatı yeterli midir?
Kredi kartı teminatına güvenmek, hala binlerce doların kancasında olabileceğiniz anlamına geliyor!

ABD'de ikamet edenler için, kredi kartınız muhtemelen, kendi aracınızın sigortası ile bir tazminat talebinde bulunduktan sonra devreye giren, ikincil bir kiralık araba sigortası sağlıyordur (muhtemelen ücret yükselmesine sebep olabilir).

Kredi kartı teminatı genellikle, ek sürücüler tarafından yapılan hasarlar, kayıp anahtarlar,yol yardım tamir masrafları, ön camlar, şasi, ayna & tavan hasarları, uzun süreli kiralamalar ve kiralama firmasının tamir faturasında eklediği ücretler gibi uzun bir muafiyetler listesine sahiptir.
Seyahat planlarım değişirse, teminatımı değiştirebilir miyim ya da iptal edebilir miyim?
Evet, kiralık aracınızı almadan önceki gün istediğiniz zaman teminat kapsamınızı değiştirebilir veya tam bir geri ödeme almak üzere iptal edebilirsiniz.
Birden fazla ülkeye seyahat etmeyi planlıyorsam ne yapmalıyım?
RentalCover.com extends coverage for any other countries that you visit (for US residents, this excludes Ireland, Israel, Jamaica, and cross-border trips to Mexico). If you’re traveling to multiple countries, simply enter the first Country of Travel into the quote form!
Ek sürücüler teminat dahilinde mi?
Evet. Kiralama sözleşmesindeki tüm ek sürücüler otomatik olarak ücretsiz teminat dahilindedir. Ek sürücülerin isimlerine ihtiyacımız yok.

Kiralama Rehberlerimiz her şeyin nasıl işlediğini açıklıyor. 
Nasıl tazminat talebinde bulunabilirim?
Butik tarzda verdiğimiz hizmetle, tazminat talebi işlemlerinin stresini azaltıyoruz. Talebinizin sonuçlanması ve 3 iş günü içinde ödenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.