Co mám dělat v kanceláři?

 

Pronájem auta v zahraničí? Pořiďte si pojištění dříve, než půjdete, a vy můžete být lepší. Pojistné produkty se mohou lišit v závislosti na tom, kde žijete, a to, co uděláte, je typická půjčovna, často nazývaná "Collision Damage Waiver (CDW)", dostanete s RentalCover.com .  

Oblíbené destinace

Austrálie     Kanada     Čína     Francie     Německo    

Itálie     Japonsko       Mexiko     Velká Británie       USA          

Jiné destinace

 
         
 

About your car rental

RentalCover.com zajistí pojištění pronajatého auta a naši partneři odpovídají za pronájem samotný.

Pojistné smlouvy zákazníkům zasíláme prostřednictvím pečlivě vybraných partnerů, abychom zajistili bezpečné, bezproblémové a cenově výhodné předání. Mezi naše partnery patří:

RentalCover.com zajistí pojištění pronajatého auta a naši partneři odpovídají za pronájem samotný.

Spousta našich partnerů používá pro svá pojištění velmi podobné názvy jako RentalCover.com, takže je snadné si je splést s námi.

{% if Agent.Name|default %} Potřebujete pomoci při půjčení auta? Vaše rezervace auta byla provedena pomocí {{Agent.Name}}. Pokud potřebujete svou rezervaci změnit, kontaktujte jejich zákaznické oddělení{% else %} Potřebujete pomoci při půjčení auta? Kontaktní údaje na vaši půjčovnu najdete tady{% endif %}
 

Přečtěte si původní potvrzovací e-mail a najděte jméno autopůjčovny.

About your cover

Jak je uvedeno v FAQ v USA , možnosti pojištění pro USA se liší od většiny britských / EU a Austrálie / NZ a Asie. Vzhledem k tomu, že pronájmy v USA, které jsou prodávány mezinárodním cestujícím, zahrnují obecně nulovou odpočitatelnost (tj. Neplatí v případě nehody), bude vám nabídnuta dobrovolná asistenční služba v půjčovně.

Naše asistenční služby na cestách poskytují pokrytí všech typů nákladů, které byste vynaložili, včetně odtahů, zaplacení poplatků, výměny klíčů, výměny baterií a čelních skel / pneumatik / lehké opravy nebo výměny a samozřejmě poplatek za poplatek a veškeré další opravy. Můžete také uplatnit nárok na nevyužitou část vaší cesty způsobenou předčasným ukončením pronájmu. Poskytujeme také pokrytí dodatečných nákladů, které jsou v důsledku vašeho incidentu uplatněny v pronájmu, zejména poplatky za kreditní karty, poplatky za správu / zpracování a poplatky za ztrátu z užívání (nájemní společnosti získají zpět veškeré ztráty z příjmu vozidla mimo pevnou cestu).

www.rentalcover.com/claim , pokud skončíte zaplacením faktury společnosti na pronájem za silniční nebo jiné náklady. 
  1. Naše pojistky jsou o 50% levnější než u autopůjčoven, za to ručíme!
  2. Vychutnejte si cestování bez obav z toho, že autopůjčovna bude účtovat vysoké částky za škody!
  3. Naše pojištění vychází z jedinečných požadavků na pronájem vozidel v jednotlivých zemích.
  4. Poplatky související s nehodou jsou vysoké - pokryjeme je v plné výši.
  5. Naši pojišťovací agenti patří k nejznámějším pojišťovacím značkám na celém světě.
  6. Nehody více vozidel mohou být komplikované. Veškerá pojistná plnění zajišťujeme dopředu a proplácíme okamžitě, abyste si mohli odpočinout (viz naše Příručka k řešení pojistných událostí).
Naše Pokyny k půjčování vozidel obsahuji veškeré potřebné informace.
Pojistky se počítají vždy v plných kalendářních dnech tak, aby se zajistilo plné pojistné krytí po celou dobu používání, a to i když si vůz vyzvednete předčasně nebo vrátíte později!

Naše Pokyny k půjčování vozidel obsahuji veškeré potřebné informace. 
 

Yes - registered agents can provide their customers with rental peace of mind while earning 50% commission on every booking.

Visit agency.rentalcover.com to register today and join our team!

Ve společnosti RentalCover.com jsme přesvědčeni o tom, že pojistným smlouvám by měli rozumět i lidé bez právnického vzdělání. Proto vše píšeme snadno srozumitelným jazykem. Naše pojistné smlouvy jsou navrženy tak, abyste byli chráněni před neočekávanými událostmi a veškeré své obavy tak mohli hodit za hlavu.

Zde je uvedeno, jakou ochranu získáte, pokud s námi uzavřete pojistnou smlouvu:

  Co vám společnost RentalCover.com může nabídnout S čím se můžete setkat v autopůjčovně
 
 Hromadné nehody
Nehody jednoho vozidla Někdy
Požár, odcizení a vandalismus Někdy
Odtah, zabouchnutí či ztráta klíčků Někdy
Čelní sklo a světla Příplatek
Pneumatiky a podvozek Příplatek
Standardní spoluúčast

0 dolarů

3000–4000 dolarů
Obvykle fixní cena
Cena za den O 50 % levnější než
v autopůjčovně
10–30 dolarů* denně
* Příplatek za vyzvednutí vozidla na letišti +10–25 %
 

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si prosím našeho Průvodce pojištěním vozidla pro jednotlivé země.

Ano. Při plánování další cesty ušetřete na pojištění tím, že si vyberete správnou výši krytí vozidla, které si plánujete vypůjčit.

Choose your vehicle

Automobil

To zahrnuje pojištění vozidel s méně než devíti sedadly, včetně sedadla řidiče. Pokud plánujete jízdu mimo silnice v souladu s podmínkami uvedenými ve smlouvě o nájmu vozidla, přidejte na stránku Můj účet krytí vozidel 4x4. Na závěr, pokud plánujete pronájem speciálního, historického nebo exotického vozidla, kontaktujte nás prosím, abychom zjistili, zda vás můžeme pro vaši cestu pojistit.

4x4

Jdete mimo silnice? Poté vyberte tuto smlouvu. Vztahuje se na každé vozidlo, kterým plánujete jet na prašných silnicích v souladu s podmínkami uvedenými ve smlouvě o nájmu vozidla. Pro vozidla 4x4 lze dokoupit pojištění 4x4 a přidat přes stránku Můj účet    k pojištění pro obytné přívěsy a obytné vozy.

Minibus

Hromadný výlet? Pokud má vaše vozidlo 9 až 14 míst, včetně sedadla řidiče, zvolte možnost minibus.

Obytný přívěs

Má dvě nebo více vestavěných lůžek a vestavěnou sprchu nebo toaletu? Pokud ano, jedná se o obytný přívěs. Pokud plánujete jízdu mimo silnice v souladu s podmínkami uvedenými v nájemní smlouvě, přidejte pojištění vozidla 4x4 pomocí stránky Můj    účet.

Obytný vůz / rekreační vůz

Tuto možnost vyberte, pokud má vaše vozidlo vestavěnou sprchu anebo WC. Pokud plánujete jízdu mimo silnice v souladu s podmínkami uvedenými ve smlouvě o nájmu vozidla, přidejte na stránku Můj účet pojištění vozidel 4x4.

Váš typ vozidla není uveden na seznamu? Pošlete nám zprávu a zjistěte, zda vám můžeme nabídnout ochranu pro vaše další půjčené auto.

Chcete-li se vyhnout uzavření nevýhodné smlouvy a zajistit si bezpečnou cestu bez stresu, řiďte se následujícími radami:

1. Vaše pojištění u společnosti RentalCover.com je platné

Pokud vám v autopůjčovně řeknou, že vaše pojištění u RentalCover.com neuznávají, nevěšte hlavu – ani nemusejí! Naše pojištění představuje nezávislou alternativu k pojištění nabízenému autopůjčovnami a je platné po celém světě. Ve smlouvě nenajdete žádné skryté výluky a v porovnání s pojištěním od autopůjčoven je o 50 % levnější. Pokud vám autopůjčovna odmítne vozidlo pronajmout, obraťte se na svého pracovníka rezervačního oddělení.

2. Buďte připraveni

Připravte si veškeré potřebné dokumenty a přečtěte si Průvodce nájmem vozidla pro vaši zemi, abyste věděli, co můžete v autopůjčovně očekávat.

3. Buďte sebevědomí

Rozhodli jste se uzavřít pojistnou smlouvu s plně zajištěným, globálním distributorem pojistných produktů, který prokazatelně nabízí bleskurychlé vyřešení pojistných událostí – průměrně do tří pracovních dní. V odvětví podnikáme již od roku 2014 a naši klienti nám na webové stránce zákaznických hodnocení TrustPilot.com dávají hodnocení „vynikající“.

Chcete se dozvědět více? Vysvětlení, jak vše funguje, naleznete v našich Průvodcích nájmem vozidla

Chápeme, že pojištění, a zejména zkratky v jejich označení, mohou být matoucí! V tomto krátkém článku vysvětlíme dva nejčastěji používané termíny, které byste při uzavírání pojištění vozidla měli znát:

Spoluúčast

Toto je maximální částka, kterou zaplatíte při uplatnění nároku z havarijního pojištění. V případě nehody jste povinni zaplatit až do výše spoluúčasti a zbytek se uhradí z vašeho havarijního pojištění. Pokud má tedy vaše auto hodnotu 10000 dolarů a vaše spoluúčast je ve výši 3000 dolarů, zaplatíte 3000 dolarů a zbytek se doplatí z pojištění, které uzavřela půjčovna. Společnost RentalCover.com vám rovněž nabízí možnost sjednat si připojištění, díky němuž bude vaše spoluúčast nulová.

Havarijní pojištění

V ceně nájmu vozidla uvedené na webové stránce bývá obvykle zahrnuto jak havarijní pojištění, tak i havarijní pojištění s pojištěním proti krádeži s nulovou spoluúčastí. Upozorňujeme, že tyto dva druhy pojištění pouze snižují riziko, že byste museli hradit vysokou částku (např. až plnou cenu vozidla). V závislosti na typu vozidla a autopůjčovně se částka spoluúčasti pohybuje od 1500 do 3000 dolarů.

✗ Bez havarijního pojištění

Pokud se vám stane nehoda, je možné, že budete povinni uhradit plnou cenu nákladů spojených s nájmem vozidla, včetně poplatku za odtah vozidla nebo poplatků za administrativní úkony spojené se ztrátou možnosti užití vozidla po dobu, kdy je nepojízdné.

✓ S havarijním pojištěním

Pokud budete mít nehodu, uhradíte částku maximálně do výše spoluúčasti. Havarijní pojištění, které s klienty uzavírají autopůjčovny, obvykle nezahrnuje opravu či výměnu čelního skla či pneumatik ani poškození podvozku, střechy, interiéru vozu, oken nebo postranních zrcátek. Pokud si však sjednáte produkt Plné krytí od společnosti RentalCover.com, nejenom že vaši spoluúčast snížíme na nulu, ale do pojistné ochrany navíc zahrneme položky, které z obvyklých pojistných smluv bývají vyloučeny.

Chcete se dozvědět více? Vysvětlení, jak vše funguje, naleznete v našich Průvodcích nájmem vozidla

Chápeme, že pojištění, a zejména zkratky v jejich označení, mohou být matoucí! V tomto krátkém slovníčku vysvětlíme nejčastěji používané termíny, které při pronájmu vozidla nejspíš uslyšíte:

Havarijní pojištění vás chrání před vysokými náklady v případě nehody, odcizení nebo poškození vozidla. Pokud máte toto pojištění sjednané, půjčovna se vzdá svého práva požadovat po vás náklady na škody a opravy v plné výši (např. až              do celkové hodnoty vozidla), které se mohou pohybovat kolem 1500 €/$/£ a 3000 €/$/£ podle vozidla a půjčovny. U společnosti RentalCover.com si můžete sjednat připojištění, díky kterému se vaše spoluúčast sníží na 0 dolarů.

Toto je maximální částka, kterou zaplatíte při uplatnění nároku z havarijního pojištění. V případě nehody jste povinni zaplatit až do výše spoluúčasti a zbytek se uhradí z vašeho havarijního pojištění. Pokud má tedy vaše auto hodnotu 10000 dolarů a vaše spoluúčast je ve výši 3000 dolarů, zaplatíte 3000 dolarů a zbytek se doplatí z pojištění, které uzavřela půjčovna. Standardní součástí všech druhů pojištění od společnosti RentalCover.com je nulová spoluúčast.

To je téměř stejné jako havarijní pojištění. Jediný rozdíl je v tom, že se toto pojištění vztahuje na odcizení, vandalismus a ztrátu užití vozidla navíc k vašemu stávajícímu havarijnímu pojištění. Pojištění od společnosti RentalCover.com standardně patří ochrana proti požáru, odcizení a vandalismu.

Jedná se o poplatek, který autopůjčovna účtuje zákazníkům a jehož účelem je pokrytí případného ušlého zisku, který způsobí oprava vozidla.

Někdy označovaná jako ochrana proti spoluúčasti, jedná se o doplňující smlouvu k havarijnímu pojištění a společnost RentalCover.com ji také nabízí. Pokud máte toto pojištění, převezmeme odpovědnost za úhradu spoluúčasti v případě, že budete muset nahlásit škodnou událost. Spoluúčast tak pro vás bude nulová. Všechny smlouvy RentalCover.com zahrnují standardně nulovou spoluúčast.

Náš globální panel pojišťovnictví obsahuje názvy společností s hodnocením "A", které jsou uvedeny níže.
 
AON, Astrenska Insurance Ltd, Canopius, Chubb, Collinson, Intact Insurance, Lloyds, US Fire
 
Naše Pokyny k půjčování vozidel obsahuji veškeré potřebné informace.
Please note that our call centres are now closed so that we can provide a higher level of support to our customers around the world via online chat and email.

But we’re still here to help you. You can use the links below to browse and find answers to popular questions, including:

How to update your rental insurance
At RentalCover.com we provide the rental protection and our partners are responsible for the rentals. This section includes contact details for our partners.

How claims work
Here’s how we support you at every stage of your journey, especially when things don’t go to plan.

The payment process
Unsure why you’ve been charged or want to get a new quote ahead of your next trip?

Cancel or amend your cover
Even the best made plans sometimes change - find out how you can add extra drivers to your insurance, change your dates or cancel your cover.

Find out what your insurance includes
Not sure how rental insurance works or what your insurance includes? You’re not alone! Learn more here.

However, if your question is not answered on our help centre and you still need assistance we are available on chat and email. Alternatively reply to your most recent message from us and we’ll get back to you as soon as possible.

Making a claim

Všechny pojistné události mohou být oznámeny online. Stačí zadat své referenční číslo (toto končí písmeny „INS“ a lze je nalézt na potvrzovacím e-mailu).

1
2
3
4

Uplatnění nároku začíná vyplněním online formuláře pro pojistné plnění

Náš tým pro vyhodnocování nároků na pojistné plnění váš nárok vyhodnotí

Po schválení obdržíte platbu prostřednictvím e-mailu a SMS

Platba je dokončena rychle elektronickým převodem

Budeme vás informovat e-mailem o každém kroku vyřízení oznámení o pojistné události. Naším cílem je dokončit 95 % oznámení do 3 dnů.

Řešení všech pojistných události probíhá ve čtyřech naprosto snadných krocích:

1
2
3
4

Škodnou událost můžete nahlásit vyplněním on-line formuláře

Náš tým pro vyhodnocování pojistných událostí váš nárok vyhodnotí

Po schválení obdržíte odkaz na platbu prostřednictvím e-mailu a SMS

Platba je dokončena rychle elektronickým převodem (více informací)

Budeme vás informovat e-mailem o každém kroku posuzování pojistné události. Naším cílem je dokončit 95 % případů do 3 dnů.

Náš tým pro řešení pojistných událostí vám pomůže zajistit, že bude celý proces řešení události co nejméně stresující

V případě poruchy nebo nehody zajistěte, že jsou všichni cestující v pořádku. Pokud je to možné, sjeďte ke krajnici, zapněte výstražná světla a dostaňte všechny do bezpečí. Poté můžete provést následující:

1. Kontaktujte autopůjčovnu a případ oznamte. Telefonní číslo je uvedeno na podepsané smlouvě o nájmu. Smlouvu si uschovejte, protože ji budete potřebovat při nahlašování škodné události

2. Doporučujeme pořídit fotografie a zdokumentovat škody na vašem vozidle i na ostatních vozidlech.

3. Jakmile jste splnili pokyny autopůjčovny, uběhla doba nájmu a autopůjčovně jste uhradili konečné poplatky, nahlaste škodnou událost u společnosti RentalCover.com.

Nezařizujte opravu ani odtažení vozidla bez vědomí autopůjčovny, protože by tím mohlo dojít k porušení podmínek nájemní smlouvy. Pojištění od společnosti RentalCover.com se vztahuje i na odtažení a přemístění vozidla. Nevztahuje se však na „drobné“ náklady, jako je např. ubytování či telefonáty.


​Jakmile obdržíme veškeré požadované dokumenty a informace, pracovníci našeho oddělení pro řešení pojistných událostí začnou vaši žádost zpracovávat a připravovat kompenzaci. Stanovili jsme si cíl 95 % nahlášených událostí vyřešit do 3 dnů.

Aby naše týmy byly schopny škodnou událost posoudit co nejdříve, žádáme všechny klienty o to, aby nám prostřednictvím on-line formuláře dodali následující dokumenty:

> Co to je?
Podepsaná smlouva, kterou jste od autopůjčovny dostali při vyzvednutí vozidla.

> Proč to potřebujeme?
Abychom ověřili, že vy či další řidiči máte nárok na výplatu plnění. V dokumentu je také uvedeno datum nájmu vozu, podmínky nájemní smlouvy a maximální částka, kterou od vás může autopůjčovna požadovat.

> Co to je?
Průkaz, který jste použili k pronájmu vozidla.

> Proč to potřebujeme?
Pro ověření toho, že vaše osobní údaje odpovídají údajům na smlouvě o nájmu vozidla a že jste v době pronájmu byli držiteli platného řidičského průkazu.

> Co to je?
Výpis z účtu, na němž je uvedena částka, kterou jste zaplatili autopůjčovně, a veškeré případné refundace (k těm může dojít, pokud vám byla nejprve naúčtována spoluúčast v plné výši a následně byla celková hodnota škody následně nižší než zaplacená částka).

> Proč to potřebujeme?
Pro ověření toho, že platba byla provedena, a abychom předešli podvodům.

> Co to je?
E-maily nebo dopisy, které jste si s autopůjčovnou vyměnili po nehodě.

> Proč to potřebujeme?
Tento údaj nám může pomoci zkrátit čas potřebný pro vyhodnocení škodné události.

> Co to je?
V případě nehody nebo vzniku škody vám některé autopůjčovny naúčtují smluvní spoluúčast v plné výši a následně vám část peněz vrátí. Další možností je, že vám za škodu naúčtují částku, která je nižší než spoluúčast v plné výši. V obou případech nám musíte dodat konečnou fakturu, na níž je jasně uvedeno, jakou částku jste skutečně zaplatili (více informací naleznete zde).

> Proč to potřebujeme?
Tento dokument potřebujeme k vyplacení plnění. Slouží jako potvrzení konečné částky, kterou jste skutečně zaplatili.

> Co to je?
Jedná se o protokol sepsaný policií, který obsahuje informace o nehodě, včetně svědeckých výpovědí, dále popis škody a osobní údaje řidiče a spolujezdců.

> Proč to potřebujeme?
Tento dokument v případě vážnějších nehod potvrzuje, za jakých okolností k nim došlo a z čeho jejich účastníky policie viní. Tato zpráva může být cenná v případě, že se váš nárok ze škody stane předmětem soudního řízení. Dokument vám může poskytnout místní policejní oddělení.

Pokud jste občan USA pobývající v Americe a sjednali jste si náš produkt „Havarijní pojištění“, posuzování škodné události proběhne ve čtyřech snadných krocích:

1
2
3
4

Škodnou událost můžete nahlásit vyplněním on-line formuláře

Škodnou událost zpracuje a posoudí společnost Aon, náš partner v oblasti pojištění

Jakmile byl váš nárok z pojistné události schválen, obdržíte informační e-mail

Společnost Aon vám zašle šek na částku odpovídající refundaci, vystavený na jméno pojištěného

Postup zpracování svého nároku můžete sledovat na on-line portálu společnosti Aon (budete potřebovat referenční číslo).

Pokud máte jakékoliv potíže s řešením škodné události u společnosti Aon, kontaktujte nás prosím.

Na této faktuře je uvedena konečná částka, kterou jste autopůjčovně v případě nehody skutečně zaplatili, po uhrazení veškerých poplatků.

Konečná faktura za nájem vozidla obsahuje zaplacenou spoluúčast, poníženou o všechny částky, které vám autopůjčovna vrátila zpět.
 

Tento dokument potřebujeme k vyplacení pojistného plnění, jelikož slouží jako doklad o konečné částce, kterou jste zaplatili.

Pokud při získávání tohoto dokumentu narazíte na obtíže, doporučujeme, abyste se na autopůjčovnu obrátili telefonicky, jelikož jejich reakce na e-mail může být pomalá.

Jak nahlásit pojistnou událost

Po konci cesty a vrácení vozidla můžete pojistnou událost nahlásit prostřednictvím našeho on-line formuláře.

Managing your cover

RentalCover.com spolupracuje s řadou partnerů v oblasti autopůjčoven, kteří naše pojištění prodávají při rezervaci na svých stránkách. Pokud je to i váš případ a v provozovně autopůjčovny jste narazili na problémy, kontaktujte přímo svou autopůjčovnu a požádejte o pomoc.

{% if Agent.Name|default %} Potřebujete pomoci při půjčení auta? Vaše rezervace auta byla provedena pomocí {{Agent.Name}}. Pokud potřebujete svou rezervaci změnit, kontaktujte jejich zákaznické oddělení{% else %} Potřebujete pomoci při půjčení auta? Kontaktní údaje na vaši půjčovnu najdete tady{% endif %}

{% if Agent.Name|default %}

Pokud jste zakoupili pojištění přímo od RentalCover.com, bohužel ho nelze po začátku nájmu vozidla zrušit. Pojištění lze ale prodloužit nebo zkrátit. K tomu stačí navštívit stránku Můj účet. Chcete-li se přihlásit, budete potřebovat své číslo rezervace, které končí písmeny „-INS“, je uvedeno v předmětu potvrzovacího e-mailu.

{% endif %}

Chápeme, že i ty nejlepší plány se někdy mění, což je důvod, proč můžete svou smlouvu s RentalCover.com zrušit až do doby vyzvednutí, abyste obdrželi plnou náhradu.

Chcete-li krytí zrušit, prodloužit nebo zkrátit, postupujte takto:

1. Otevřete Můj účet.

2. Další přihlášení. K tomu budete potřebovat své referenční číslo rezervace, které končí písmeny „-INS“ a najdete ho v předmětu vašeho potvrzovacího e-mailu.

3. Nakonec vyberte smlouvu a vyberte možnost Upravit krytí nebo Zrušit. Vaši refundaci pak okamžitě zpracujeme. Vezměte prosím na vědomí, že většina mezinárodních transferů je dokončena během jednoho až čtyř pracovních dnů.

RentalCover.com poskytuje pojištění půjčeného auta a naši partneři jsou za auta z půjčoven zodpovědní. Spolupracujeme s několika partnery, kteří naše pojištění prodávají zároveň se zapůjčením auta z jejich provozovny.

Pokud vám to připomíná vás samotné a máte v kanceláři půjčovny problémy, kontaktujte přímo svou autopůjčovnu a požádejte o pomoc.

{% if Agent.Name|default %} Potřebujete pomoci při půjčení auta? Vaše rezervace zapůjčení auta byla provedena pomocí {{Agent.Name}}. Pokud potřebujete svou rezervaci změnit, kontaktujte jejich zákaznické oddělení{% else %} Potřebujete pomoci při půjčení auta? Kontaktní údaje na vaši půjčovnu najdete tady{% endif %}
 

Pokud jste pojistnou smlouvu uzavřeli nezávisle na půjčení vozidla a chcete ji zrušit, máte možnost platnost své smlouvu zkrátit, prodloužit nebo zrušit prostřednictvím stránky Můj účet. Další pokyny naleznete v našem průvodci stornováním.

Vezměte prosím na vědomí, že vaše pojistná smlouva od RentalCover.commůže sloužit pro jakékoli půjčené auto od jakékoli půjčovny v souladu s podmínkami nájemní smlouvy. Není potřeba měnit svou smlouvu.

Chcete-li smlouvu zkrátit nebo prodloužit postupujte takto:

1. Otevřete Můj účet.

2. Další přihlášení. K tomu budete potřebovat své referenční číslo rezervace, které končí písmeny „-INS“, což lze nalézt v předmětu vašeho potvrzovacího e-mailu.

3. Nakonec vyberte svou smlouvu a vyberte možnost Upravit krytí. Pokud jste snížili počet dní, vrátíme vám rozdíl na původní platební kartu. Pokud dobu prodlužujete, stačí zaplatit dodatečnou částku.

Dobré zprávy, své podmínky měnit nemusíte.

Vaše smluvní podmínky RentalCover.com lze použít pro jakékoli zapůjčené vozidlo, z jakékoli půjčovny, v souladu s podmínkami nájemní smlouvy.

Chcete do své pojistky přidat dalšího řidiče nebo země? Zjistěte více.

Jmenovaný řidič a všechny další řidiči zahrnutí v nájemní smlouvě jsou pokryti i vaši pojistkou RentalCover.com. Do pojistky není třeba přidávat žádné další řidiče; jsou automaticky kryti bezplatně.

Přemýšlíte, že na své cestě navštívíte více zemí? Vaše pojištění zahrnuje také pokrytí pro všechny další země, které navštívíte v tom samém vypůjčeném vozidle, pokud bylo vozidlo vyzvednuto ze země, kterou jste uvedli (v souladu s podmínkami nájemní smlouvy).

Není třeba informovat RentalCover.com o dalších řidičích nebo zemích, které plánujete navštívit.

Payments

If you do find a better price anywhere, we are happy to beat it.

Just reply to any of our emails and include details of the alternative quote, including your country of residence, your destination country and your travel dates, and we will further discount your RentalCover.com quote.

When comparing policies keep in mind all the benefits of a RentalCover.com policy


We include many types of damage that the rental companies “exclude” such as:

All types of accident
Theft/fire/vandalism
Windscreens & tyres
Roadside repairs
Underbody damage
Lockout & key replacement
Towing
Headlights

Tři pracovní dny představují standardní dobu na vrácení peněz, uvedenou v pojistných smlouvách společnosti RentalCover.com. Pokud nám nějaké dokumenty chybí, může se tato doba prodloužit. Proto vás prosíme o jejich dodání hned při podání žádosti.

Níže jsou uvedeny informace týkající se průměrné doby potřebné k uznání nároku z pojistné události a zaslání platby:

1. Oznamte pojistnou událost

Po konci cesty a vrácení vozidla můžete pojistnou událost nahlásit prostřednictvím našeho on-line formuláře (budeme potřebovat následující dokumenty).

2. Vyplňte potřebné údaje

Už jste nám všechny potřebné dokumenty zaslali? V tom případě přejděte ke třetímu kroku. Pokud nám nějaký dokument chybí nebo náš tým potřebuje další informace, budeme vás kontaktovat do 48 hodin po přijetí žádosti. Ale máme pro vás dobrou zprávu – 98 % žádostí je schváleno na první pokus.

3. Uznání nároku z pojistné události

Náš tým nárok z pojistné události obvykle zpracuje do tří dní. Po schválení vám zašleme e-mail s odkazem na stránku, kde je možné bezpečně zadat informace o upřednostňovaném způsobu platby a informace o účtu.

4. Výplata peněz

Po zadání informací o účtu okamžitě zašleme peněžní obnos ve vámi zvolené měně. Dobu nutnou k tomu, aby se částka zobrazila na všem účtě, ovlivňuje několik faktorů, nad nimiž nemáme žádnou kontrolu. Mezinárodní převody peněz jsou však obvykle dokončeny v průběhu jednoho až čtyř pracovních dní.

Transakční poplatky jsou bohužel účtovány všude po světě. V tomto článku naleznete rady, jak se jim vyhnout.

Jedním z hlavních nákladů, se kterým však většina cestujících nepočítá, jsou případné poplatky, které si autopůjčovna naúčtuje v případě nehody nebo poškození. Takové náklady přesahují 3000 dolarů a vydavatelé kreditních karet si obvykle účtují dodatečné mezinárodní poplatky ve výši 4–5 %.

Před cestou si zkontrolujte, jaké poplatky jsou spojené s použitím vaší debetní či kreditní karty v zahraničí. Chcete-li se vyhnout poplatkům za použití karty, doporučujeme využívat předplacené cestovní karty.
 

Pokud pojistnou událost nahlásíte prostřednictvím společnosti RentalCover.com, existují dva faktory, které mohou vysvětlit rozdíl mezi částkou, kterou jste za škodu zaplatili, a konečnou výší pojistného plnění, které obdržíte.

1. Dodatečné poplatky za použití kreditní karty: Když nahlásíte pojistnou událost u společnostiRentalCover.com, uhradíme vám veškeré poplatky, které si naúčtovala autopůjčovna, ale neproplatíme vám žádné další poplatky za mezinárodní transakce.

2. Mezinárodní převody peněz: Naše platební technologie umožňuje, aby byla vaše pojistná událost uhrazena platbou do jakékoli banky na světě, bez dalších poplatků. Bereme na sebe poplatky, které banky účtují za odeslání plateb, a kdykoli můžeme, hradíme také poplatky účtované vaší bankou za přijetí platby (tyto náklady dosahují obvykle 10 až 20 USD za transakci). Všechny tyto poplatky bereme v úvahu při výpočtu směnného kurzu, který vidíte v okamžiku platby.

Doufáme, že jsme tímto článkem dokázali jasně vysvětlit, jaké úsilí věnujeme zjednodušení plateb a tomu, abyste při cestách do zahraničí dokázali ušetřit.

Pokud provedete změny v pojištění od společnosti RentalCover.com nebo v průběhu času si necháte vytvořit několik cenových nabídek, můžete si všimnout malého rozdílu v ceně od doby prvotní rezervace.

Důvody, proč se cena upraveného pojištění může lišit, jsou následující:

1
Průměrná cena za den se často mění na základě mnoha faktorů jako délka rezervace, umístění, roční období, cena pronajatého auta a mnoho jiných faktorů.
   
2
Tarify za pojištění jednotlivých rizik nám poskytly naše pojišťovny. Jsou komplexní a mohou mít vliv na zobrazenou cenu
Pokud najdete kdekoli lepší cenu, rádi nabídneme ještě nižší. Stačí odpovědět na některý z našich e-mailů a uvést informace o jiné cenové nabídce, a my vám pojištění od RentalCover.com ještě dále zlevníme
If you see a charge from RentalCover.com on your credit card bill that you don’t recognise, it is likely because you also bought rental insurance from one of our approved partners.

We sell our policies directly through our website as well as through a number of partners including Rentalcars.com, Rent Carla and CARSiRENT. 

You can cancel or modify your insurance directly by logging into your RentalCover.com account. Alternatively please contact your rental company directly for assistance.  You can find our full list of partners along with their contact details here.

Rental Cover - Rental insurance at the best price

Získejte cenovou nabídku pro vaši příští cestu

:
:
Vozy jsou zahrnuty automaticky a nelze je odebrat.