מה עלי לעשות בדלפק ההשכרה?

 

השכרת רכב בחו"ל? מיין את הביטוח לפני שאתה הולך, ואתה יכול להשתפר. מוצרי הביטוח עשויים להיות שונים בהתאם למקום מגוריכם, ומה שאתם מתכוונים לעשות הוא חברת השכרת טיפוסית, הנקראת לעתים קרובות התנגשות נזקי נזק (CDW), למה היית מקבל עם RentalCover.com .  

יעדים פופולריים

אוסטרליה     קנדה     סין     צרפת     גרמניה    

איטליה     יפן       מקסיקו     בריטניה       US          

יעדים אחרים

 
         

About your car rental

בRentalCover.com אנו מספקים את ההגנה עבור ההשכרה, והשותפים שלנו אחראים על ההשכרה עצמה.

אנו משווקים את הפוליסות שלנו באמצעות שותפים שנבחרו בקפידה כדי להבטיח ללקוחותינו נסיעה בטוחה, זולה ונטולת טרחה. השותפים שלנו כוללים את:

בRentalCover.com אנו מספקים את ההגנה עבור ההשכרה, והשותפים שלנו אחראים על ההשכרה עצמה.

לרבים מהשותפים שלנו יש שמות דומים מאד לRentalCover.com, כך שקל מאד להתבלבל בינינו.

{% if Agent.Name|default %}צריך תמיכה בהשכרה? הזמנת ההשכרה של הרכב שלך בוצעה אצל {{Agent.Name}}. פנה אל צוות התמיכה שלהם כדי לעשות שינויים בהזמנה שלך{% else %} צריך תמיכה בהשכרה? מצא את פרטי יצירת הקשרשל חברת ההשכרה שלך, כאן{% endif %}
 

בדקו את מייל האישור המקורי שלכם כדי למצוא את שם חברת ההשכרה שלכם.

About your cover

כפי שמתואר ב ארה"ב שאלות נפוצות , אפשרויות הביטוח עבור ארצות הברית שונות ממרביתן של בריטניה / האיחוד האירופי ואוסטרליה / NZ ואסיה. מכיוון ששכר דירה בארה"ב נמכר למטיילים בינלאומיים, בדרך כלל, כולל השתתפות עצמית (כלומר, אין עודף לתשלום במקרה של תאונה), תוצע לך סיוע אופציונלי לצד הדרך בדלפק ההשכרה.

סיוע בצד הדרך שלנו & nbsp; מספק כיסוי לכל סוג של עלות שאתה תגרור כולל גרירה, עמלה עמלות, החלפת מפתח, הסוללה ואת windscreens / צמיגים / תיקון אור או החלפת וכמובן, את דמי להתקשר וכל תיקונים אחרים. תוכל גם לטעון שכל חלק שלא נעשה בו שימוש בנסיעתך נגרם בשל סיום מוקדם של ההשכרה שלך. כמו כן אנו מספקים כיסוי לעלויות נוספות החלות על ידי חברות שכירות כתוצאה מהאירוע, בעיקר דמי כרטיס אשראי, דמי ניהול ו / או דמי "אובדן שימוש" (חברות ההשכרה מחזירות כל הכנסה שאבדה בזמן שהרכב את הכביש להיות קבוע).

בקר בכתובת www.rentalcover.com/claim אם בסופו של דבר אתה משלם חשבון לחברת השכירות עבור הכביש או עלויות אחרות.

  1.  הפוליסות שלנו זולות יותר ב-50% מחברות השכרת הרכב, בהבטחה!
  2.  תיהנו מהטיול שלכם בלי לדאוג שחברות הביטוח יגבו מכם מחיר מופרז על נזקים!
  3.  הפוליסות שלנו בנויות לדרישות הייחודיות של השכרת רכבים בכל מדינה.
  4.  העלויות הקשורות לתאונות הן יקרים - אנחנו מכסים אותן לחלוטין.
  5.  חתמי הביטוח שלנו הם מהמותגים המוכרים ביותר בעולם.
  6.  תאונות מרובות-רכבים עלולות להיות מסובכות. אנחנו מטפלים בכל ההלוך ושוב של הביטוח ומפצים אתכם מיד כדי שתוכלו להירגע (קראו את מדריך התביעות שלנו).
מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד.
פוליסות הביטוח מחושבות תמיד לפי ימים קלנדריים מלאים כדי להבטיח שאתם מכוסים לחלוטין לאורך כל הטיול גם אם האיסוף מוקדם וההחזרה מאוחרת!

מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד.
 

Yes - registered agents can provide their customers with rental peace of mind while earning 50% commission on every booking.

Visit agency.rentalcover.com to register today and join our team!

בRentalCover.com אנו מאמינים שאינך אמור להיות בעל תואר במשפטים כדי להבין את הפוליסות שלנו. לכן, כל מה שאנו כותבים הוא מרענן בפשטותו. כל הפוליסות שלנו תוכננו כך שיספקו לך את השקט הנפשי ואת ההגנה מפני אותם מקרים בלתי צפויים.

הנה סיכום של ההגנה שתקבל כשתזמין ביטוח אצלנו:

  מה תקבל בRentalCover.com מה אתה עשוי לקבל בדלפק ההשכרה
 
 תאונות עם מספר רכבים
 תאונות עם רכב אחד לפעמים
שריפה, גניבה, וונדאליזם לפעמים
גרירה, נעילה, מפתחות לפעמים
שמשה קדמית ופנסים קדמיים עלות נוספת
צמיגים ומרכב תחתון של הרכב עלות נוספת
השתתפות עצמית סטנדרטית

$0

$3000 - 4000
בדרך כלל עלות קבועה
מחיר ליום 50% זול יותר מאשר ב
דלפק ההשכרה
$10-$30* ליום
* תשלום נוסף בנמלי תעופה +10-25%
 

למידע נוסף קרא את מדריכי ההשכרה שלנו הספציפיים לארץ הרלוונטית.

כן, אנחנו כן. אם אתה מתכנן את הנסיעה הבאה שלך. הקפד לחסוך על ביטוח על ידי בחירה של רמת הכיסוי המתאימה לרכב שאתה מתכנן לשכור.

Choose your vehicle

רכב

הוא כולל כיסוי עבור רכבים בעלי פחות מתשעה מושבים, כולל מושב הנהג. אם אתה מתכנן לנסוע בדרכים שאינן סלולות בהתאם להיתרים שנקבעו בהסכם ההשכרה שלך, הוסף כיסוי 4x4 בעמוד My Account (החשבון שלי). לבסוף, אם אתה מתכנן לשכור רכב מיוחד, וינטאג' או אקזוטי, פנה אלינו כדי לבדוק האם אנחנו מציעים ביטוח עבור הנסיעה שלך.

4x4

יורד מהדרכים הסלולות? בחר פוליסה זו. היא מכסה אותך עבור כל רכב בו אתה מתכנן לנסוע בדרכים שאינן סלולות בהתאם להיתרים הקבועים בהסכם ההשכרה שלך. ניתן לרכוש פוליסת 4x4 עבור רכבי 4x4, ולהוסיפה בדף My Account (החשבון שלי) לפוליסות קאמפרוואן ובית נגרר.

מיניבוס

נסיעה קבוצתית? בחר מיניבוס אם יש ברכב שלך בין תשעה ל-14 מושבים, כולל מושב הנהג.

קאמפרוואן

האם יש בו שני דרגשי שינה מובנים או יותר ואין בו שירותים או מקלחת מובנים? אם כן, זהו קאמפרוואן. אם אתה מתכנן לנסוע בדרכים שאינן סלולות בהתאם להיתרים שנקבעו בהסכם ההשכרה שלך, הוסף כיסוי 4x4 בעמוד My Account (החשבון שלי)

בית נגרר / RV

בחר באפשרות זו אם יש ברכב שלך שירותים ו/או מקלחת מובנים. אם אתה מתכנן לנסוע בדרכים שאינן סלולות בהתאם להיתרים שנקבעו בהסכם ההשכרה שלך, הוסף כיסוי 4x4 בעמוד My Account (החשבון שלי).

האם סוג הרכב שלך אינו רשום לעיל? שלח לנו הודעה כדי לברר אם נוכל להציע הגנה עבור ההשכרה הבאה שלך.

עקוב אחר הטיפים להלן כדי להימנע משיווק אגרסיבי ולהשיג נסיעה בטוחה ונטולת לחץ:

1. פוליסת RentalCover.com שלך הינה תקפה

אם חברת ההשכרה טוענת שהיא "אינה מכירה" בפוליסת RentalCover.com שלך, אל דאגה: אין צורך שהם יכירו בה! הפוליסות שלנו הן חלופה עצמאית לכיסויים של חברות ההשכרה והן תקפות בכל העולם. אין בהן החרגות נסתרות והן זולות ב-50% יותר מהכיסויים של חברת ההשכרה. אם חברת ההשכרה מסרבת לתת לך רכב, אנו ממליצים לך לפנות אל סוכן הזמנת ההשכרה שלך.

2. היה מוכן

הקפידו שכל המסמכים הדרושים יהיו מוכנים לצ'ק אין ועיינו במדריך ההשכרה של הארץ שלכם כדי שתדעו למה לצפות בדלפק ההשכרה.

3. היה בטוח

בחרת להיות מבוטח על ידי משווק עולמי עם חיתום מלא של מוצרי ביטוח, בעל ניסיון מוכח בעיבוד תביעות במהירות גבוהה - בממוצע תוך שלושה ימי עסקים. אנו עוסקים בתחום משנת 2014 והלקוחות שלנו מדרגים אותנו בדירוג "מצוין" באתרי חוות דעת של צרכנים.TrustPilot.com.

זקוק למידע נוסף? מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד

אנו מבינים כי ביטוח, ובייחוד ראשי התיבות והקיצורים במונחי ביטוח, יכולים להיות מבלבלים! בכתבה קצרה זו אנו מבהירים את המונחים השימושיים ביותר שתשמע בדלפק חברת ההשכרה:

השתתפות עצמית

זהו המחיר המרבי שתשלם עבור תביעה לפני חישוב הכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW). במקרה של תאונה, עליך לשלם את מלוא סכום ההשתתפות העצמית, וביטוח הכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW) ישלם את השאר. לדוגמה, אם הרכב שלך שווה 10000$ וסכום ההשתתפות העצמית הוא עד 3000$, אתה תשלם עד 3000$ והביטוח של חברת ההשכרה ישלם את היתרה. באפשרותך לרכוש הגנה נוספת מRentalCover.com המפחיתה את עלויות ההשתתפות העצמית שלך ל-0$.

כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW)

כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW) וכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים וגניבה (ביטוח LDW) כלולים בדרך כלל במחיר ההשכרה שאתה רואה באתר האינטרנט. שים לב כי "כיסויים" אלה רק מפחיתים את הסיכון שלך מסכום גבוה (הדומה לערכו המלא של הרכב) לסכום אשר נע בין 1500$ ל-3000$ בהתאם לרכב ולחברת ההשכרה.

✗ ללא כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW)

אם עברת תאונה, ייתכן שתהיה אחראי לסכום המלא של ההשכרה שלך, בנוסף לעלויות הגרירה וחיובים מנהליים נוספים שנצברו עקב אובדן רווחים בזמן שהרכב אינו על הכביש.

✓ כולל כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW)

אם עברת תאונה תשלם רק עד סכום ההשתתפות העצמית עבור הרכב. פוליסות כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW) של חברות השכרה רבות מחריגות בדרך כלל החלפה/תיקון של שמשה קדמית וצמיגים, כמו גם נזקים למרכב התחתון, לגג, למראה הצדדית, הפנימית ולחלון. עם זאת, אם רכשת את מוצר הכיסוי המלא של RentalCover.com, אנו לא רק מפחיתים את ההשתתפות העצמית שלך ל-0$, אלא כוללים גם הגנה לכל הפריטים שפוליסות אלה אינן מכסות אותך עבורן.

זקוק למידע נוסף? מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד

אנו מבינים כי ביטוח, ובייחוד ראשי התיבות והקיצורים במונחי ביטוח, יכולים להיות מבלבלים! במילון מונחים קצר זה אנו מבהירים את המונחים השימושיים ביותר שתשמע בדלפק חברת ההשכרה:

כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW) מגן עליך מפני עלויות מרקיעות שחקים במקרה של תאונה, גניבה או נזק הנגרם לרכב שלך. אם יש לך את הביטוח הזה חברת ההשכרה תוותר על זכותה לגבות את מלוא העלות של הנזק והתיקונים ממך (הדומה לערך המלא של הרכב) אל סכום שהוא בין €/$/£1500 ל-€/$/£3000 תלוי ברכב ובחברת ההשכרה. באפשרותך לרכוש הגנה נוספת מRentalCover.com המפחיתה את עלויות ההשתתפות העצמית שלך ל-0$.

זהו המחיר המרבי שתשלם עבור תביעה לפני חישוב הכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW). במקרה של תאונה, עליך לשלם את מלוא סכום ההשתתפות העצמית וביטוח הכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW) ישלם את השאר. לדוגמה, אם הרכב שלך שווה 10000$ וסכום ההשתתפות העצמית הוא עד 3000$, אתה תשלם עד 3000$ והביטוח של חברת ההשכרה ישלם את היתרה. כל פוליסות הRentalCover.com כוללות ביטול השתתפות עצמית כסטנדרט.

מונח זה זהה כמעט לכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW). ההבדל היחיד הוא שביטוח זה מכסה גם מפני נזקי גניבה, ואנדליזם ואובדן רווחים לרכב שלך מלבד הכיסוי הקיים במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW). בRentalCover.com כל הפוליסות שלנו כוללות הגנה במקרה של שריפה וואנדליזם כסטנדרט.

זוהי העמלה המוטלת על הלקוח על ידי חברת ההשכרה לצורך כיסוי אובדן הכנסה שנצבר בזמן תיקון הרכב.

לפעמים הגנה מפני השתתפות עצמית או ביטול השתתפות עצמית, זוהי פוליסה משלימה לכיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW), והיא זמינה בRentalCover.com. אם יש לך ביטוח זה אנו נשלם לך את ההחזר הכספי עבור ההשתתפות העצמית שלך במקרה שתצטרך להגיש תביעה, ובכך נפחית את סכום ההשתתפות שלך ל-0$. כל פוליסות ההשכרה כוללות ביטול השתתפות עצמית כסטנדרט.

פאנל הביטוח הגלובלי שלנו כולל שמות בדירוג "A" המוכרים לכל כגון אלו המוזכרים להלן.
 
AON, Astrenska Insurance Ltd, Canopius, Chubb, Collinson, Intact Insurance, Lloyds, US Fire
 
מדריכי ההשכרה שלנו מסבירים איך הכל עובד.
Please note that our call centres are now closed so that we can provide a higher level of support to our customers around the world via online chat and email.

But we’re still here to help you. You can use the links below to browse and find answers to popular questions, including:

How to update your rental insurance
At RentalCover.com we provide the rental protection and our partners are responsible for the rentals. This section includes contact details for our partners.

How claims work
Here’s how we support you at every stage of your journey, especially when things don’t go to plan.

The payment process
Unsure why you’ve been charged or want to get a new quote ahead of your next trip?

Cancel or amend your cover
Even the best made plans sometimes change - find out how you can add extra drivers to your insurance, change your dates or cancel your cover.

Find out what your insurance includes
Not sure how rental insurance works or what your insurance includes? You’re not alone! Learn more here.

However, if your question is not answered on our help centre and you still need assistance we are available on chat and email. Alternatively reply to your most recent message from us and we’ll get back to you as soon as possible.

Making a claim

ניתן להגיש את כל התביעות באופן מקוון. פשוט הזן את מספר הסימוכין שלך (המספר המסתיים ב"INS" אותו ניתן למצוא במייל האישור שלך).

1
2
3
4

הגשת התביעה מתחילה באמצעות טופס התביעה המקוון

צוות התביעות שלנו יעריך את תביעתך

לאחר האישור תקבל קישור לתשלום במייל או בהודעת SMS.

התשלום מתבצע במהירות באמצעות העברה אלקטרונית

אנו נעדכן אותך במייל בכל שלב במסע התביעה. מטרתנו היא להשלים 95% מכלל התביעות תוך 3 ימים.

&nbsp למידע נוסף על המסמכים שעליך לשתף בעת הגשת תביעה

בכל התביעות מתקיימים ארבעת השלבים הבאים:

1
2
3
4

הגשת התביעה מתחילה באמצעות טופס התביעה המקוון

צוות התביעות שלנו יעריך את תביעתך

לאחר האישור תקבל קישור לתשלום במייל וב-SMS

התשלום מתבצע במהירות באמצעות העברה אלקטרונית (למידע נוסף)

אנו נעדכן אותך במייל בכל שלב במסע התביעה. מטרתנו היא להשלים 95% מכלל התביעות תוך 3 ימים.

צוות התביעות שלנו עומד לשירותך כדי להבטיח שהליך התביעה יהיה נטול לחץ, עד כמה שניתן

במקרה של תקלה או תאונה, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שכולם בטוחים. היכן שניתן יש לחנות בצד הדרך, להפעיל את פנסי הסכנה ולהביא את כולם למקום מבטחים. לאחר מכן תוכל:

1. פנה אל חברת ההשכרה כדי לדווח על המקרה. ניתן למצוא את מספר הטלפון שלהם על הסכם ההשכרה החתום שלכם. שמור על הסכם השכרה זה משום שתזדקק לו עבור התביעה שלך.

2. אנו מציעים לצלם תמונות כדי לתעד את הנזק לרכב שלך ולרכבים אחרים.

3. לאחר ביצוע ההוראות של חברת ההשכרה ו סיום תקופת ההשכרה שלך  ולאחר שהחיובים האחרונים הוסדרו על ידי חברת ההשכרה, הגש תביעה לRentalCover.com.

אל תארגן את השחזור או התיקון בעצמך ללא ידיעת חברת ההשכרה מכיוון שפעולה זו עלולה לסתור את התנאים וההתניות של ההשכרה. החיובים עבור גרירה והעברה ממקום למקום מכוסים על ידי פוליסות RentalCover.com. איננו מכסים עלויות של "הוצאות מכיסכם הפרטי" כגון אירוח או שיחות טלפון.


לאחר שקיבלנו את כל המסמכים הנדרשים ואת כל הפרטים הדרושים, צוות התביעות שלנו יכול להתחיל לעבד את התביעה שלך ולהכין את ההחזר הכספי עבורך. המטרה שלנו היא לסיים 95% מהתביעות שלנו תוך 3 ימים.

כדי לעזור לצוות שלנו להעריך את התביעה שלך במהירות רבה ככל הניתן אנו מבקשים מכל הלקוחות לספק את המסמכים הבאים באמצעות טופס התביעה המקוון שלנו:

> מה זה?
החוזה החתום שסופק על ידי חברת ההשכרה שלך כאשר אספת את הרכב שלך.

> מדוע זה נדרש?
כדי לאשר את הזכאות שלך ושל נהגים נוספים. היא כוללת גם את תאריכי ההשכרה, תנאי ההשכרה, והסכום המירבי שחברת ההשכרה יכולה לגבות.

> מה זה?
הרישיון בו השתמשת כדי לשכור את הרכב.

> מדוע זה נדרש?
כדי לוודא שזהותך תואמת לפרטים שבהסכם ההשכרה שלך, וכן שהחזקת ברישיון תקף בזמן ההשכרה.

> מה זה?
פירוט החיובים בכרטיס מציג את הסכום ששילמת לחברת ההשכרה, וכל החזר כספי שייתכן שקיבלת (החזרים כספיים מתבצעים בדרך כלל כאשר ההשתתפות העצמית המלאה נגבתה מראש ועלות הנזק הסופית הייתה נמוכה מהסכום ששילמת).

>מדוע הוא נדרש?
כדי לוודא שהתשלום בוצע וכדי למנוע תביעות שקריות.

>מה זה?
כל מייל או מכתב שנשלח בינך לבין חברת ההשכרה לאחר התאונה.

> Why is it needed?
מידע זה יכול לחסוך לנו זמן כאשר אנו מעריכים את בקשת התביעה שלך.

> מה זה?
במקרה של תאונה או נזק, חלק מחברות ההשכרה יגבו ממך את הסכום המלא עבור ההשתתפות העצמית החלה על הרכב, ולאחר מכן הן יתנו לך החזר כספי. לחלופין, הן עשויות לגבות ממך סכום עבור הנזקים הקטן מסכום ההשתתפות העצמית המלאה. בכל מקרה, אנו דורשים ממך לספק לנו את החשבונית הסופית המציגה בבירור את הסכום הסופי בו חויבת (למידע נוסף עיין כאן).

>מדוע זה נדרש?
אנו זקוקים למסמך זה כדי לשלם את התביעה שלך, משום שהוא מאשר את הסכום הסופי בו חויבת.

>מה זה?
זהו דו"ח אשר נוצר על ידי המשטרה וכולל מידע על התאונה שלך, כולל הצהרות העדים, סיכום הנזק וכן פרטי הנהג והנוסעים.

> מדוע הוא נדרש?
מסמך זה מאשר את הנסיבות של תאונות חמורות יותר, ואת כל האישומים שהוגשו על ידי המשטרה כנגד המעורבים. אם התביעה שלך תהפוך לעניין משפטי דוח זה עשוי להיות רב ערך. באפשרותך להשיג מסמך זה על ידי פניה לסוכנות אכיפת החוק המקומית.

אם אתה תושב ארה"ב באמריקה עם תכנית "ביטוח נזק תאונה" שלנו, התביעה שלך תמלא אחר ארבעת הצעדים נטולי הלחץ הבאים:

1
2
3
4

הגשת התביעה מתחילה באמצעות טופס התביעה המקוון

שותף הביטוח שלנו Aon יעבד ויעריך את התביעה שלך

אתה תקבל הודעה במייל כאשר התביעה שלך אושרה

Aon ישלח לך המחאה עבור סכום ההחזר הכספי על שם הנוסע המבוטח

באפשרותך לעקוב אחר התביעה שלך באמצעות הפורטל המקוון של Aon (תצטרך מספר סימוכין).

פנה אלינו אם אתה נתקל בבעיות כלשהן עם התביעה שלך ב-Aon.

חשבונית זו מציגה את הסכום הסופי ששילמת לחברת ההשכרה שלך במקרה של תאונה, לאחר שהחיובים הסופיים הוסדרו.

חשבונית ההשכרה הסופית כוללת עת כל עמלות ההשתתפות העצמית ששילמת, פחות ההחזרים שקיבלת מחברת ההשכרה.
 

אנו זקוקים למסמך זה כדי לשלם את התביעה שלך, משום שהוא מאשר את הסכום הסופי בו חויבת.

אם אתה נתקל בקשיים בהשגת מסמך זה אנו ממליצים שתתקשר אל חברת ההשכרה שלך מכיוון שהם עשויים להתנהל באיטיות במענה לאימיילים.

כיצד מגישים תביעה

לאחר סיום הנסיעה שלך והחזרת הרכב תוכל לשלוח את תביעתך באמצעות הטופס המקוון שלנו.

Managing your cover

בRentalCover.com אנו עובדים עם מספר שותפי השכרת רכב המוכרים את הפוליסות שלנו כאשר אתה מזמין באתר שלהם. אם זה נשמע כמו משהו שתעשה, והנסיעה שלך כבר התחילה, פנה ישירות אל סוכנות ההשכרה שלך, לקבלת תמיכה.

{% if Agent.Name|default %}צריך תמיכה בהשכרה? הזמנת ההשכרה של הרכב שלך בוצעה אצל {{Agent.Name}}. פנה אל צוות התמיכה שלהם כדי לעשות שינויים בהזמנה שלך{% else %} צריך תמיכה בהשכרה? מצא את פרטי יצירת הקשרשל חברת ההשכרה שלך, כאן{% endif %}

{% if Agent.Name|default %}

אם רכשת את הפוליסה שלך ישירות מRentalCover.com, לצערנו, ברגע שתקופת ההשכרה שלך החלה לא ניתן לבטל את הכיסוי. עם זאת תוכל להאריך או לקצר את הפוליסה שלך. כדי לעשות זאת היכנס לMy Account (החשבון שלי). כדי להיכנס תזדקק למס' ההזמנה שלך המסתיים ב-"INS". ניתן למצוא אותו בשורת הנושא במייל האישור שלך.

{% endif %}

אנו מבינים שאפילו התכניות המוקפדות ביותר משתנות לפעמים, ולכן תוכל לבטל את פוליסת הRentalCover.com שלך עד לשלב האיסוף, ולקבל החזר כספי מלא.

כדי לבטל, לקצר או להאריך את הכיסוי שלך בצע את הפעולות הבאות:

1. היכנס אל My Account (החשבון שלי).

2. הכניסה הבאה. כדי לעשות זאת תצטרך את מס' ההזמנה שלך המסתיים ב-"INS", ניתן למצוא אותו בשורת הנושא במייל האישור שלך.

3. לבסוף, בחר את הפוליסה שלך ובחר ערוך כיסוי או בטל. אנו נעבד את ההחזר הכספי שלך מיד. לתשומת לבך, רוב ההעברות הבינלאומיות מתבצעות תוך יום אחד עד ארבעה ימי עסקים.

בRentalCover.com אנו מספקים את הביטוח עבור ההשכרה, והשותפים שלנו אחראים על רכבי ההשכרה. אנו עובדים עם מספר שותפי השכרה המוכרים את הפוליסות שלנו כאשר אתה מזמין מהאתר שלהם.

אם זה נשמע כמו משהו שתעשה, ואתה מתקשה להסתדר בדלפק ההשכרה, פנה ישירות אל סוכנות ההשכרה שלך לקבלת תמיכה.

{% if Agent.Name|default %}צריך תמיכה בהשכרה? הזמנת ההשכרה של הרכב שלך בוצעה אצל {{Agent.Name}}. פנה אל צוות התמיכה שלהם כדי לעשות שינויים בהזמנה שלך{% else %} צריך תמיכה בהשכרה? מצא את פרטי יצירת הקשרשל חברת ההשכרה שלך, כאן{% endif %}
 

אם רכשת את הפוליסה בנפרד מהשכרת הרכב שלך וכעת ברצונך לבטלה, תוכל לקצר, להאריך או לבטל את הפוליסה באופן מקוון בעמוד My Account (החשבון שלי). להוראות נוספות קרא את מדריך הביטול שלנו.

לתשומת לבך, ניתן להשתמש בפוליסת RentalCover.com שלך עבור כל רכב שכור, מכל חברת השכרה, בכפוף לתנאי הסכם ההשכרה. אינך צריך לשנות את הפוליסה שלך.

כדי לקצר או להאריך את הפוליסה שלך בצע את הפעולות הבאות:

1. היכנס אל My Account (החשבון שלי).

2. הכניסה הבאה. כדי לעשות זאת תצטרך את מס' ההזמנה שלך המסתיים ב-"INS", ניתן למצוא אותו בשורת הנושא במייל האישור שלך.

3. לבסוף, בחר את הפוליסה שלך ובחר ערוך כיסוי. אם הפחתת את מספר הימים אנו נזכה אותך בהפרש בכרטיס התשלום המקורי. אם אתה מאריך את התאריכים תצטרך לשלם את הסכום הנוסף.

חדשות טובות. אינך צריך לשנות את הפוליסה שלך.

ניתן להשתמש בפוליסת RentalCover.com שלך עבור כל רכב שכור, מכל חברת השכרה, בכפוף לתנאי הסכם ההשכרה.

מתכנן להוסיף נהגים נוספים ועוד ארצות לכיסוי שלך? מידע נוסף תמצא כאן

הנהג הנבחר וכל הנהגים הנוספים הכלולים בהסכם ההשכרה שלך מכוסים בפוליסת הRentalCover.com שלך. אין צורך להוסיף נהגים נוספים לפוליסה. הם מכוסים באופן אוטומטי, ללא עלות.

חושב לבקר בארצות נוספות במהלך נסיעתך? הפוליסה שלך כוללת כיסוי גם לכל הארצות נוספות בהן תבקר באותו רכב שכור, כל עוד הרכב נאסף מהארץ שבחרת לאיסוף (בכפוף לתנאי הסכם ההשכרה).

אין צורך ליידע את RentalCover.com על נהגים נוספים על על ארצות בהן אתה מבקר.

Payments

המחירים שלנו כבר נמוכים בכ-50% מאלו של רוב חברות ההשכרה, אבל במידה ואתם מוצאים מחיר טוב יותר על פוליסה דומה במקום אחר, אנחנו נשמח להציע מחיר זול יותר. פשוט שלחו מייל לצוות המכירות שלנו עם הצעת המחיר שקיבלתם וכל פרטי הפוליסה, ואנחנו נשיב עם הצעת מחיר מוזלת יותר על פוליסה של RentalCover.com. 

כאשר אתם משווים בין פוליסות, זכרו תמיד את היתרונות הייחודיים שיש רק לפוליסות של RentalCover.com .

איך ומתי אקבל את התשלום שלי?

שלושה ימי עסקים הם חלון הזמנים הסטנדרטי לקבלת החזר כספי בפוליסות RentalCover.com. התהליך עשוי לקחת זמן רב יותר אם חסרים מסמכים, לכן הקפד לספק אותם כבר בהתחלה.

עיין להלן כדי להבין את הזמן הממוצע הנדרש לאישור תביעות ולתשלום החזרים כספיים:

1. הגש את תביעתך

לאחר סיום הנסיעה שלך והחזרת הרכב, שלח את תביעתך באמצעות הטופס המקוון שלנו (תצטרך לספק לנו את המסמכים הבאים).

2. השלם את החסר

כבר סיפקת לנו את כל הפרטים הדרושים? אם כן, תוכל לדלג לשלב שלוש. אם חסר מסמך או שהצוות שלנו זקוק למידע נוסף אנו נפנה אליך תוך 48 שעות לאחר הגשת תביעתך. אבל חדשות טובות, 98% מהתביעות מאושרות לאחר ההגשה הראשונה.

3. בוא נאשר את תביעתך

בממוצע הצוות שלנו מאשר תביעות תוך שלושה ימים. לאחר אישור התביעה שלך אנו נשלח לך מייל עם קישור כדי שתיכנס בבטחה לפרטי הבנק שלך לתשלום.

4. בוא נקבל תשלום

לאחר הכנסת פרטי הבנק שלך אנו מעבירים את הכסף מיד, במטבע שתבחר. גורמים רבים הנמצאים מחוץ לשליטתנו משפיעים כעת על הזמן שלוקח לכספים אלה להופיע בחשבונך. עם זאת, רוב ההעברות הבינלאומיות מתבצעות תוך יום אחד עד ארבעה ימי עסקים.

לצערנו, עמלות עסקה נמצאות בכל מקום כאשר אתה נוסע לחו"ל. בכתבה זו נשתף אותך בעצות על האופן בו תוכל להימנע מעמלות אלה.

עלות גבוהה במיוחד אשר רוב הנוסעים אינם מחשבים היא חיובים מחברת ההשכרה במקרה של תאונה או נזק. עמלות אלה עשויות להסתכם בהשתתפות עצמית של 3000$ וחברות האשראי בדרך כלל גובות עוד 4-5% עמלה מנוסעים לחו"ל.

לפני הנסיעה מומלץ לבדוק את עלות השימוש בכרטיס האשראי או בכרטיס החיוב שלך בחו"ל. כדי להימנע מעמלות כרטיס גבוהות אנו ממליצים להשתמש בכרטיסי אשראי נטענים לנסיעות
 

כאשר אתה מגיש תביעה לRentalCover.com ישנם שני גורמים אשר יכולים להסביר את ההבדל בין הסכום ששילמת עבור הנזקים וסכום ההחזר הסופי שקיבלת עבור התביעה שלך.

1.עמלות אשראי נוספות:כאשר אתה מגיש תביעהRentalCover.comתתן לך החזר כספי עבור החיובים שקיבלת מחברת ההשכרה, אך אנו איננו נותנים החזר כספי על עמלות נוספות שאתה עשוי לצבור עבור עסקאות בינלאומיות.

2.העברות כספים בינלאומיות:טכנולוגיית התשלומים שלנו מאפשרת את תשלום התביעה שלך לכל בנק בעולם, ללא עמלות נוספות. למרות שאנו מוותרים על העמלות שהבנקים דורשים עבור שליחת תשלומים והיכן שניתן אנו מוותרים על עמלות המחויבות על ידי הבנק שלך בעת קבלת תשלום, (אלו נעות בדרך כלל בין סכום של 10 ל-20 דולר לכל עסקה), אנו לוקחים אותן בחשבון בעת חישוב שערי החליפין המוצגים לך בעת התשלום.

אנו מקווים שכתבה זו תסביר את המאמץ שאנו משקיעים כדי לפשט את התשלומים ואת האופן בו תוכל לחסוך כסף כאשר אתה נוסע לחו"ל.

אם תערוך שינויים בפוליסת RentalCover.com של, או תיצור מספר הצעות במהלך הזמן, ייתכן שתבחין בהבדל קטן במחיר מההזמנה המקורית.

הסיבות לכך שעלות הכיסוי המתוקן שלך עשויים להשתנות הן כדלהלן:

1
המחיר הממוצע ליום משתנה פעמים רבות בהתבסס על מספר רב של גורמים כולל משך ההזמנות, מיקומים, תקופת השנה, מחירי השכרת הרכב וגורמים רבים נוספים.
   
2
מחיר סיכוני הביטוח מסופקים על ידי המבטחים שלנו. הם מורכבים, ויכולים להשפיע על המחיר שתראו
אם תמצא מחיר טוב יותר במקום אחר, אנו נשמח להתחרות בו. כל שעליך לעשות הוא להשיב לאחד מהמיילים שלנו ולכלול פרטים על ההצעה האחרת, ואנו ניתן לך הנחה על הRentalCover.com שלך
If you see a charge from RentalCover.com on your credit card bill that you don’t recognise, it is likely because you also bought rental insurance from one of our approved partners.

We sell our policies directly through our website as well as through a number of partners including Rentalcars.com, Rent Carla and CARSiRENT. 

You can cancel or modify your insurance directly by logging into your RentalCover.com account. Alternatively please contact your rental company directly for assistance.  You can find our full list of partners along with their contact details here.

Rental Cover - Rental insurance at the best price

קבל הצעת מחיר עבור הטיול הבא שלך

:
:
כיסוי לכלי רכב בעלי פחות מ-9 מושבים (כולל נהג).