Bizimle iletişime geçin

Lütfen bu soruların sizin durumunuzla ilgili olup olmadığını kontrol edin ya da bizimle iletişime geçmek için sayfanın altına doğru ilerleyin:

About RentalCover.com

 1. Poliçelerimiz kiralama şirketlerinden %50 daha ucuzdur. Garanti ediyoruz!
 2. Kiralama şirketlerinin hasarlar için size fazladan masraf çıkarması konusunda endişelenmeden seyahatinizin keyfini çıkarın!
 3. Poliçelerimiz, araç kiralamanın her bir ülkenin kendine has gereklilikleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır.
 4. Kazalarla ilgili masraflar pahalıdır. Tümü bizim teminatımız altında.
 5. Sigortacılarımız dünya çapında en iyi bilinen sigorta markalarından bazılarıdır.
 6. Çoklu araç kazaları karmaşık olabilir. Aşağı yukarı tüm sigorta işlerini biz hallediyoruz ve rahatlamanız için zaman geçirmeden geri ödemenizi yapıyoruz (Tazminat Talebi Rehberimize göz atınız).
Kiralama Rehberlerimiz her şeyin nasıl işlediğini açıklıyor.
Dünya çapında sigorta şirketleri grubumuzda aşağıdakiler gibi tanınmış "A" sınıfı isimler bulunmaktadır.
 
Underwriters'larımız
US Fire Axa Assistance Astrenska Insurance Ltd Chubb Intact Insurance

 

Kiralama Rehberlerimiz her şeyin nasıl işlediğini açıklıyor.
Sigorta poliçeleri, tüm seyahatinizin teminat dahilinde olduğundan emin olmak için aracı erken alıp geç bıraksanız bile her zaman tam takvim günü üzerinden hesaplanır!

Kiralama Rehberlerimiz her şeyin nasıl işlediğini açıklıyor. 
 
Yes they can! RentalCover.com has created a platform specifically for travel agents, corporate managers and booking agents. We offer competitive prices for all of your clients and a generous commission structure for all agents. Visit agency.rentalcover.com and register your work email to access the full benefits of the platform.

Here are just some of the key features that our agency platform offers:
 
 • A very generous commission structure for every new booking or referral to another agent
 • A single, personalised login to manage and administer multiple bookings for multiple clients
 • A very easy-to-use dashboard that shows all bookings and dates to enable easily modification of multiple bookings
 • Clients also retain full access to the booking so that they can directly edit their bookings, if required.
Click here for more information.
 

How can I book for my clients?

We are just about to launch agency.rentalcover.com, a platform dedicated to helping travel agents make bookings for multiple clients and keep them organized under a single login. We also included a very generous commission structure for our travel agent partners. Find out more
 

Yurtdışında araba kiralamak mı? Gitmeden önce sigortayı ayırın ve daha iyi olabilirsiniz. Sigorta ürünleri, bulunduğunuz yere bağlı olarak değişebilir ve ne yapacağınız, genellikle Çarpışma Hasarı Feragatı (CDW) adı verilen tipik bir kiralama şirketidir. RentalCover.com ile karşılaşırsınız.  

Popüler varış yerleri

Avustralya     Kanada     Çin     Fransa     Almanya    

İtalya     Japonya       Meksika     İngiltere       ABD        

Diğer hedefler

 
         
 

Tazminat talebi

AON'dan Çarpışma Hasarı Kapsamımıza sahip ABD sakinleri, talep sürecini doğrudan travelclaim.com adresinden başlatabilir.

Diğer tüm iddialar çevrimiçi olarak gönderilebilir. Sadece referans numaranızı giriniz (bu "INS" ile sona erer ve onay e-postanızda bulunabilir) ve e-posta.

Bu belgelere ihtiyacınız olacak:

-   Kira sözleşmeniz
-   Sürücü belgeniz veya kazaya karışan sürücünün lisansı
-   Hasar ve tamir ile ilgili tüm yazışmalar
-   Kiralama şirketi tarafından düşülen tutarı gösteren kredi kartı ekstresi
-   Kiralama şirketinden alınan faturalar / makbuzlar
-   Bazı hak talepleri için, onarımların gerçekleştirildiğini gösteren makbuzları da talep ediyoruz.  

İlgili bilgilere girdiğinizde kalan adımlar hakkında bilgilendirileceksiniz.

Basit talepler için, hak talebinin karmaşıklığına ve iddianızı desteklemek için yukarıdaki belgelerin kullanılabilirliğine bağlı olarak, gönderi ve onay arasında 3 günlük bir geri dönüş bekliyoruz.

İlk adım olarak, RentalCover.com tazminat talepleri sayfasına poliçe numaranızı girin. Olayı bildirdikten sonra, verilen telefon numarasını kullanarak AON'e tazminat talebinizi bildirebilirsiniz. 

Kiralayanların, RentalCover.com gibi bağımsız bir poliçeye sahip olmaları durumunda, kiralama şirketlerinin çapışmalara nasıl tepki verdiği kiralama firmalarına göre değişiklik gösterir. Bu çok geniş bir liste değildir ve eyaletlere göre istisnalar vardır. Eğer kiralama şirketinize ulaşamıyorsanız, bizi arayın, sizin için tazminat talep işlemini öğreniriz:
 
Eğer (RentalCover.com'dan aldığınız) Hasar Güvencesi Sigorata'nızı (CDW) getirirseniz...
Bu tabloda bir genelleme yapılmıştır ve eyaletler arası farklılıklardan dolayı sizin durumunuza uymayabilir. Yukarıdaki "karşılaştırma" aracını deneyin & sorunuz olursa email gönderin veya arayın.
Firma Hasar faturasını kim öder? Fatura nasıl ödenir? Bilmeniz gerekenler
ACE Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacısı ACE, AON ile direk iletişim kuracaktır. • ACE, kaza sonrası veya aracın geri getirilmesinden hemen sonra, Hasar Güvencesi Teminatını (CDW) sağlayan sigortacınızla irtibata geçecektir.
• Eğer herhangi bir nedenden dolayı, ortaya çıkacak sorun için sigortacı hemen sorumluluk kabul etmezse (örneğin kapalı iseler), ACE sizden bri ücret talep etmeyecektir fakat Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınıza ulaşmaya çalışacaktır.
Alamo Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacısı Alamo, AON ile direk iletişim kuracaktır. • Alamo, kaza sonrası veya aracın geri getirilmesinden hemen sonra, Hasar Güvencesi Teminatını (CDW) sağlayan sigortacınızla irtibata geçecektir .
• Eğer herhangi bir nedenden dolayı, ortaya çıkacak sorun için sigortacı hemen sorumluluk kabul etmezse (örneğin kapalı iseler), hasar ücretleri sizden alınacaktır ve daha sonra Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızdan, hızlandırılmış geri ödeme isteyebilirsiniz.
Advantage Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacısı Advantage, AON ile direk iletişim kuracaktır. • Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızı hızlı bir şekilde devreye geçirmeniz gerekmektedir. Bu hasarlar için Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınız sorumlu olacaktır.
• Eğer herhangi bir nedenden dolayı, ortaya çıkacak sorun için sigortacı hemen sorumluluk kabul etmezse (örneğin kapalı iseler), Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızla iletişm kurmaya çalışın, fakat Advantage hasar ücretlerini sizden almayacaktır.
Avis Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacısı Avis, AON ile direk iletişim kuracaktır. • Avis, kaza sonrası veya aracın geri getirilmesinden hemen sonra, Hasar Güvencesi Teminatını (CDW) sağlayan sigortacınızla irtibata geçecektir.
• Eğer herhangi bir nedenden dolayı, ortaya çıkacak sorun için sigortacı hemen sorumluluk kabul etmezse (örneğin kapalı iseler), hasar ücretleri sizden alınacaktır ve daha sonra Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızdan, hızlandırılmış geri ödeme isteyebilirsiniz.
Budget Poliçe Sahibi "Hasar tespitine" göre, Budget belli bir ücret alacaktır ve genellikle kredi kartınızdan olacaktır. AON, size geri ödeme yapacaktır. Sizin yerinize AON'e ödeme yaptırmaya çalışmanızı öneririz. • Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızı hızlı bir şekilde devreye geçirmeniz gerekmektedir. Devam eden çarpışma masrafları için geri ödeme işlemlerinizi kolaylaştıracaklardır.
• Budget, araba alınırken, poliçe sahibinin kredi kontrolünü yapacaktır, ve muhtemelen de kredi limitinize bakacaktır.
Dollar Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacısı Dollar, sigortacınız sorumluluğu üstlenene kadar, sürücüyü sorumlu tutacaktır. Kredi kartınızdan ücret alabilirler. AON size geri ödeme yapcaktır. Sizin yerinize AON'e ödeme yaptırmaya çalışmanızı öneririz. • Dollar, kaza sonrası veya aracın geri getirilmesinden hemen sonra, Hasar Güvencesi Teminatını (CDW) sağlayan sigortacınızla irtibata geçecektir.
• Eğer herhangi bir nedenden dolayı, ortaya çıkacak sorun için sigortacı hemen sorumluluk kabul etmezse (örneğin kapalı iseler), hasar ücretleri sizden alınacaktır ve daha sonra Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızdan, hızlandırılmış geri ödeme isteyebilirsiniz.
Enterprise Poliçe Sahibi "Hasar tespitine" göre, Budget belli bir ücret alacaktır ve genellikle kredi kartınızdan olacaktır. AON size geri ödeme yapacaktır. Sizin yerinize AON'e ödeme yaptırmaya çalışmanızı öneririz. • Enterprise, hasar durumunda, direk olarak kredi kartınızdan tenzili muafiyeti alacaktır. (500 $ - 1000 $). 
• Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızı hızlı bir şekilde devreye geçirmeniz gerekmektedir. Devam eden çarpışma masrafları için geri ödeme işlemlerinizi kolaylaştıracaklardır.
Hertz Poliçe Sahibi Hertz, Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) sorumluluğu üstlenene kadar, sürücüyü sorumlu tutacaktır. Kredi kartınızdan ücrte alabilirler. AON size geri ödeme yapcaktır. Sizin yerinize AON'e ödeme yaptırmaya çalışmanızı öneririz. • Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızı hızlı bir şekilde devreye geçirmeniz gerekmektedir. Devam eden çarpışma masrafları için geri ödeme işlemlerinizi kolaylaştıracaklardır.
• Hertz, araba alınırken, poliçe sahibinin kredi kontrolünü yapacaktır ve muhtemelen kredi limitinize bakacaktır.
National Poliçe Sahibi National, Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) sorumluluğu üstlenene kadar, sürücüyü sorumlu tutacaktır. Kredi kartınızdan ücrte alabilirler. AON size geri ödeme yapcaktır. Sizin yerinize AON'e ödeme yaptırmaya çalışmanızı öneririz. • Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızı hızlı bir şekilde devreye geçirmeniz gerekmektedir. Devam eden çarpışma masrafları için geri ödeme işlemlerinizi kolaylaştıracaklardır.
• National, araba alınırken, poliçe sahibinin kredi kontrolünü yapacaktır ve muhtemelen kredi limitinize bakacaktır.
Zipcar Poliçe Sahibi Zipcar Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) sorumluluğu üstlenene kadar, sürücüyü sorumlu tutacaktır. Kredi kartınızdan ücret alabilirler. AON size geri ödeme yapcaktır. Sizin yerinize AON'e ödeme yaptırmaya çalışmanızı öneririz. • Hasar Güvencesi Teminatı (CDW) Sigortacınızı hızlı bir şekilde devreye geçirmeniz gerekmektedir. Devam eden çarpışma masrafları için geri ödeme işlemlerinizi kolaylaştıracaklardır.
• Zipcar araba alınırken, poliçe sahibinin kredi kontrolünü yapacaktır ve muhtemelen kredi limitinize bakacaktır.

 


 
Paranız, banka hesabınıza yapılacak olan bir para transferiyle size geri ödenecektir. Tutarın size ulaşması, seyahat bilgilerinize bağlı olarak 1 gün ile 5 gün arasında değişiklik gösterebilir. Banka transferleri için doğru banka bilgilerini almamız oldukça önem arz etmektedir. Ne yazık ki tazminat taleplerini çek veya diğer ödeme yöntemleriyle ödeyemiyoruz. 
Stresi ortadan kaldırmak ve tüm süreci mümkün olabildiğince basit bir hale getirmek istiyoruz. Başlıca aşamalar şunlardır:
1. Tazminat talebinizi gönderme.
2. Değerlendirme: Tazminat talebi isteğinizi aldığımızı ve tazminat talebinizi hemen değerlendirmeye başladığımızı belirten bir onayı size e-posta ile göndereceğiz.
3. Herhangi bir belgenin eksik olduğu veya sizden daha fazla bilgi talep etmemizin gerekli olduğu durumlarda size e-posta göndereceğiz.
4. Her şey sağlandıktan sonra, tazminat talebinizi hızlı bir biçimde onaylayabiliriz.
5. Daha sonra tarafınıza banka transferi seçeneklerinden biriyleödeme yapacağız.
Uluslararası seyahate çıktığınızda ne yazık ki her yerde işlem ücretleriyle karşılaşırsınız. 

Bir tazminat talebinin ödemesini para transferi seçeneği ile öderken, bankalar en az $15'lık (veya yerel para biriminizde karşılık gelen tutar kadar) bir kesinti uygularlar. Banka söz konusu kesintiyi bize uygularsa, bu masrafı size yansıtmayız. Ancak, banka söz konusu kesintiyi size uygularsa, bu masrafı ne yazık ki biz karşılayamayız.
Döviz kuru oranlarını karşılaştırırken ve hesaplarken göz önüne alınması gereken bir çok etmen ve yöntem bulunmaktadır. Bir örnekler açıklamak gerekirse:
 • Mark Birleşik Krallık'ta yaşamaktadır. Fransa'da geçirmiş olduğu bir kazadan dolayı kiralama şirketi kendisinden €500'luk bir ücret çekimi yapılmıştır. €500'luk tazminat talebi bugün RentalCover.com tarafından onaylanmıştır.
 • Mark'ın ödemesi GBP (İngiliz Sterlini) türünden yapılacaktır.
RentalCover.com Tazminat Talebi Ekibi, birçok para transferi platformundan elde edilen transfer ücretini baz alarak çekim yapılan para birimini (bu örnekte Mark için Euro), ödeme yapılacak para birimine (bu örnekte Mark için GBP) dönüştürür. Bu ücretler banka oranlarından %3-5, döviz bürosu oranlarından ise %4-6 daha iyidir.
bensem Bir hasar olması durumunda, tam muafiyet/muafiyet kapsamı tutarına kadar olan bir tutar ödemesi yapmanız gerekecek. Kiralama şirketinin koşullarına bağlı olarak muhtemelen 18 ay sonrasına kadar olan ileri bir tarihte, "kusurlu olmayan" siz iseniz kiralama şirketinden tam geri ödeme almaya hak kazanabilirsiniz. Ancak, 18 aylık süre zarfının bitimine kadar beklemeniz gerektiğini de düşünmüyoruz! Buna karşılık, tazminat talebinizin ödemesini derhal yapıyoruz. Sizden yalnızca dijital olarak imzalanmış basit bir "teminat" mektubu talep ediyoruz. Sonrasında bu belgeyi kiralama şirketine gönderiyoruz, onlar da dolayısıyla geri ödenecek tutarı bize ödüyorlar.

Claims Info

Talep ettiğimiz belgeler ve sürecin ne kadar sürdüğü gibi bilgileri kapsayan nasıl tazminat talep edileceği ile ilgili bilmeniz gerekenlerin tümü için tazminat talebi sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.

Tazminat talebi sayfamız tazminatın nasıl talep edileceği ile ilgili her şeyi açıklamaktadır.
 

Yukarıda sorunuz cevaplanmadıysa lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da bizi arayın:

Bize eposta gönderin


Bize telefon edin

Avustralya
+61 2 8188 4745
Call
Bahreyn
+973 1619 6427
Call
Brezilya
+55 19 3957 3458
Call
Kanada
+1 (587) 600-0412
Call
Kanada (Toll Free)
(844) 515-2056
Call
Danimarka
+45 89 88 45 46
Call
Finlandiya
+358 75 325 2845
Call
Fransa
+33 9 70 73 27 61
Call
Almanya
+49 32 211 122165
Call
Hong Kong
+852 5808 5951
Call
İsrail
+972 2 372 4218
Call
Japonya
+81 3 4540 9544
Call
Hollanda
+31 85 8888 124
Call
Yeni Zelanda
+64 4 888 0146
Call
Polonya
+48 22 397 91 21
Call
Güney Afrika
+27 87 550 3582
Call
İspanya
+34 518 889 143
Call
İsveç
+46 10 138 80 53
Call
İsviçre
+41 31 528 06 02
Call
Birleşik Krallık
+44 141 280 5760
Call
Amerika Birleşik Devletleri
+1 (337) 423-0869
Call
Amerika Birleşik Devletleri (Toll Free)
(844) 856-3234
Call

Bir sonraki seyahatiniz için fiyat teklifi alın

:
:
Otomobiller varsayılan ayar olarak dahil edilmiştir ve çıkarılamaz.