ביטוח CDW/ ביטול השתתפות עצמית בארצות הברית

לפוליסות עבור קראוונים שכורים מסוגים שונים, קראו את סקירת ביטוח עבור קראוונים לרכבי שטח מכל הסוגים, ראו ביטוח רכבי שטח.

כאשר אתם שוכרים רכב בארה"ב או קנדה, סכום ההשתתפות העצמית שנקבע כברירת מחדל (יכול להיקרא גם "אחריות"), בדרך כלל שווה ערך לשווי הרכב השכור. בחלק ממדינות ארצות הברית וקנדה אין חובה לבטח את הרכב מפני פגיעות צד ג', כך שפוטנציאלית - הנהג הוא האחראי על פציעות ונזקי רכוש של צד שלישי.

בהסבר הבא ניסינו לענות על שאלה שנשאלת לא מעט כששוכרים רכב: כיצד השוכר יכול להוזיל את עלויות ההשתתפות העצמית?

הנה האופציות העיקריות:

  1. רכשו "ביטוח צד ג' (SLI)" מחברת ההשכרה. הביטוח יוצע בדרך כלל כאשר בעל הרכב לא מחויב להחזיק בביטוח צד ג'. ביטוח SLI בדרך כלל מכסה בין מיליון ל-2 מיליון דולר. עם זאת, תמיד מומלץ לוודא קודם את תנאי הפוליסה עם חברת ההשכרה, מכיוון שעשויים להיות הבדלים בין מדינה למדינה.
  2. רכשו "כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים (CDW)" או "כיסוי במקרה של נזקי תאונות דרכים וגניבה (LDW)" מחברת ההשכרה. רוב חברות ההשכרה בצפון אמריקה מציעות את האופציות הזאת כברירת מחדל. ביטוח כזה מכסה את רוב העלויות במקרה של נזק לרכב. ברוב הפעמים ביטוחי CDW/LDW (שיכולים להופיע בשמות אחרים, אך כולם מעידים על ביטוח דומה) מפחיתים את הסכום שנקבע כברירת מחדל אפילו עד $0, אך עדיין ייתכנו תשלומים והוצאות במקרה של נזק, שעלולים לנוע בין $500 ל-$2,000. כמו תמיד, מומלץ להתייעץ עם חברת ההשכרה.
  3. בחרו ב-"rental cover" של חברת RentalCover.com בתור אלטרנטיבה ל"ביטוח ביטול השתתפות עצמית", שיכסה כל סכום שעדיין יוותר לתשלום אחרי הביטוח הבסיסי (CDW). זה יפחית את האחריות שלכם לאפס עבור כל הפוליסות הנמכרות דרך RentalCover.com (אלא אם כן מצויין אחרת בהצעת המחיר שקיבלתם). הפוליסות של RentalCover.com כוללות גם כיסוי לסוגי נזק רבים שבדרך כלל אינם כלולים בביטוחי CDW/LDW, כגון נזקים לשמשה, צמיגים, פנסים קדמיים, גג ומרכב תחתון של הרכב. לא מן הנמנע שעלויות התיקונים של הסעיפים הללו יגיעו לסכומים של אלפי דולרים, גם אם ביטוח ה-CDW הוריד את סכום המחוייבות שלכם ל-$1,000. לכן, כל הפוליסות הנמכרות על ידי RentalCover.com כוללות גם ביטוח חוסר בחינם, וניתן לבחור בין סכומי כיסוי גבוהים כברירת מחדל.

קבל הצעת מחיר עבור הטיול הבא שלך

:
:
כיסוי למכוניות/ ואן/ SUV/ רכבי שטח 4x4. אנו מכסים את כל סוגי הרכבים המיועדים ל1-9 נוסעים, אינם מצריכים רישיון מיוחד ואינם מיועדים לשימו מסחרי ו/או לנסיעה שאינה על כבישים.