Skontaktuj się z nami

Sprawdź, czy te pytania są powiązane lub zjedź w dół, aby się z nami skontaktować:

About RentalCover.com

 1. Gwarantujemy o 50% tańsze polisy niż w wypożyczalniach!
 2. Ciesz się podróżą bez zamartwiania się o zawyżone przez wypożyczalnie koszty za ewentualne uszkodzenia!
 3. Nasze polisy zostały stworzone z myślą o specyficznych wymaganiach podczas wypożyczania samochodów, niezależnie od kraju.
 4. Opłaty związane z wypadkami drogowymi są wysokie - my je w pełni pokrywamy.
 5. Podmioty, z którymi współpracujemy to najbardziej znane firmy ubezpieczeniowe na świecie.
 6. Wypadki z udziałem większej liczby pojazdów są często skomplikowane. Zajmujemy się wszystkimi sprawami odszkodowawczymi, zarówno wypłatami jak i roszczeniami, i natychmiast zwracamy pieniądze ubezpieczonemu, więc możesz spokojnie odpoczywać (patrz Przewodnik po roszczeniach).
W informatorach dot. wypożyczalni (Rental Guides) wytłumaczono wszystkie zasady funkcjonowania.
Nasze portfolio zawiera wysokiej klasy powszechnie znane firmy, jak:
Nasi subskrybenci
US Fire Axa Assistance Astrenska Insurance Ltd Intact Insurance Chubb

 

W informatorach dot. wypożyczalni (Rental Guides) wytłumaczono wszystkie zasady funkcjonowania.
Polisy ubezpieczeniowe są zawsze liczone jako pełne dni kalendarzowe, aby zapewnić całościowe ubezpieczenie, nawet jeśli odbiór pojazdu nastąpi wcześniej lub pojazd zwrócony jest później!

W informatorach dot. wypożyczalni (Rental Guides) wytłumaczono wszystkie zasady funkcjonowania.
 
Yes they can! RentalCover.com has created a platform specifically for travel agents, corporate managers and booking agents. We offer competitive prices for all of your clients and a generous commission structure for all agents. Visit agency.rentalcover.com and register your work email to access the full benefits of the platform.

Here are just some of the key features that our agency platform offers:
 
 • A very generous commission structure for every new booking or referral to another agent
 • A single, personalised login to manage and administer multiple bookings for multiple clients
 • A very easy-to-use dashboard that shows all bookings and dates to enable easily modification of multiple bookings
 • Clients also retain full access to the booking so that they can directly edit their bookings, if required.
Click here for more information.
 

How can I book for my clients?

We are just about to launch agency.rentalcover.com, a platform dedicated to helping travel agents make bookings for multiple clients and keep them organized under a single login. We also included a very generous commission structure for our travel agent partners. Find out more
 

Alugar um carro no exterior? Separe o seguro antes de ir e você pode ficar melhor. Os produtos de seguro podem diferir dependendo de onde você mora, e o que você vai fazer é uma típica empresa de aluguel, muitas vezes chamada de Dispensa de Indenização por Colisão (CDW, Collision Damage Waiver). você ganharia com RentalCover.com .  

Popularne miejsca docelowe

Australia     Kanada     Chiny     Francja     Niemcy    

Włochy     Japonia       Meksyk     Wielka Brytania       US          

Inne miejsca docelowe

 
         
 

Zgłoszenie szkody

Mieszkańcy USA, którzy mają ubezpieczenie od szkód powypadkowych od AON, mogą rozpocząć proces roszczenia bezpośrednio na stronie travelclaim.com .

Wszystkie pozostałe roszczenia można składać online. Wystarczy wpisać swój numer referencyjny (to kończy się na "INS" i można go znaleźć w e-mailu potwierdzającym) i e-mail.

Potrzebujesz tych dokumentów:

-  Twoja umowa najmu
-  Twoje prawo jazdy lub licencja kierowcy biorącego udział w wypadku
-  Wszelka korespondencja dotycząca szkód i napraw
-  Wyciąg z karty kredytowej pokazujący kwotę potrąconą przez firmę wynajmu
-  Faktury / pokwitowania od firmy wynajmującej
-  W przypadku niektórych roszczeń wymagamy również pokwitowań potwierdzających, że naprawy zostały podjęte.  

Po wprowadzeniu odpowiednich informacji będziesz informowany o wszelkich pozostałych krokach.

W przypadku prostych roszczeń spodziewamy się 3-dniowego okresu przejściowego między przesłaniem a zatwierdzeniem, w zależności od złożoności roszczenia i dostępności powyższej dokumentacji w celu poparcia roszczenia.

Najpierw należy wprowadzić numer polisy na stronie zgłoszenia szkody RentalCover.com. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie szkody do AON. 

Reakcja firmy wynajmujących na kolizje, gdy najemca posiada osobną polisę (taką jak ta od RentalCover.com) może być skrajnie różna. Poniższa lista nie wyczerpuje tematu, a ponadto w różnych stanach możemy się spotkać z wyjątkami od reguły. Jeżeli brakuje tu Twojej firmy wynajmującej, daj nam znać, a my dowiemy się więcej na temat procesu zgłaszania roszczeń:
Jeśli już posiadasz własną CDW (zakupioną na RentalCover.com)...
Niniejsza tabela to tylko generalizacja i może być nieadekwatna w przypadku różnic pomiędzy poszczególnymi państwami. Jeśli masz więcej pytań, wypróbuj naszą Porównywarkę, wyślij do nas e-mail lub zadzwoń.
Firma Kto płaci rachunek za szkodę? W jaki sposób jest płacony rachunek? Co jeszcze musisz wiedzieć
ACE Ubezpieczyciel CDW ACE skontaktuje się bezpośrednio z AON. • ACE skontaktuje się z twoim ubezpieczycielem CDW niezwłocznie po wypadku lub po oddaniu pojazdu.
• Jeśli z jakiegokolwiek powodu ubezpieczyciel nie przyjmie od razu na siebie odpowiedzialności za sprawę (np. w przypadku gdy biuro jest zamknięte), ACE nie pobierze od klienta płatności, lecz będzie kontynuować próby skontaktowania się z ubezpieczycielem CDW
Alamo Ubezpieczyciel CDW Alamo skontaktuje się bezpośrednio z AON. • Alamo skontaktuje się z twoim ubezpieczycielem CDW niezwłocznie po wypadku lub po oddaniu pojazdu.
• Jeśli z jakiegokolwiek powodu ubezpieczyciel nie przyjmie od razu na siebie odpowiedzialności za sprawę (np. w przypadku gdy biuro jest zamknięte), klient będzie zmuszony zapłacić za szkodę, a następnie zażądać zwrotu poniesionych kosztów od ubezpieczyciela, który wystawił CDW.
Advantage Ubezpieczyciel CDW Advantage skontaktuje się bezpośrednio z AON. • Należy szybko włączyć do procedury swojego ubezpieczyciela, który wystawił CDW. Twój ubezpieczyciel CDW poniesie odpowiedzialność za szkody.
• Jeśli z jakiegokolwiek powodu ubezpieczyciel nie przyjmie od razu na siebie odpowiedzialności za sprawę (np. w przypadku gdy biuro jest zamknięte), klient będzie miał obowiązek skontaktowania się z ubezpieczycielem, który wystawił CDW, lecz Advantage nie pobierze od klienta płatności za szkody.
Avis Ubezpieczyciel CDW Avis skontaktuje się bezpośrednio z AON. • Avis skontaktuje się z twoim ubezpieczycielem CDW niezwłocznie po wypadku lub po oddaniu pojazdu.
• Jeśli z jakiegokolwiek powodu ubezpieczyciel nie przyjmie od razu na siebie odpowiedzialności za sprawę (np. w przypadku gdy biuro jest zamknięte), klient będzie zmuszony zapłacić za szkodę, a następnie zażądać zwrotu poniesionych kosztów od ubezpieczyciela, który wystawił CDW.
Budget Właściciel polisy Budget naliczy kwotę w oparciu o ocenę szkody i może obciążyć kartę kredytową. AON zwróci naliczoną kwotę. Należy spróbować nakłonić AON do wniesienia płatności zamiast klienta. • Należy szybko włączyć do procedury swojego ubezpieczyciela, który wystawił CDW. Dzięki temu zwrot kosztów kolizji będzie łatwiejszy i szybszy.
• Budget sprawdzi zdolność kredytową właściciela polisy w momencie odbioru i prawdopodobnie sprawdzi też twój limit kredytu.
Dollar Ubezpieczyciel CDW Dollar obarczy odpowiedzialnością kierowcę do momentu, aż ubezpieczycie przyjmie odpowiedzialność na siebie. • Dollar skontaktuje się z twoim ubezpieczycielem CDW niezwłocznie po wypadku lub po oddaniu pojazdu.
• Jeśli z jakiegokolwiek powodu ubezpieczyciel nie przyjmie od razu na siebie odpowiedzialności za sprawę (np. w przypadku gdy biuro jest zamknięte), klient będzie zmuszony zapłacić za szkodę, a następnie zażądać zwrotu poniesionych kosztów od ubezpieczyciela, który wystawił CDW.
Enterprise Właściciel polisy Enterprise naliczy kwotę w oparciu o ocenę szkody. Możliwe obciążenie karty kredytowej. AON zwróci naliczoną kwotę. Należy spróbować nakłonić AON do wniesienia płatności zamiast klienta. • Enterprise pobierze kwotę franszyzy bezpośrednio z karty kredytowej klienta w przypadku zaistnienia szkody (500 $ - 1000 $). 
• Należy szybko włączyć do procedury swojego ubezpieczyciela, który wystawił CDW. Dzięki temu zwrot kosztów kolizji będzie łatwiejszy i szybszy.
Hertz Właściciel polisy Hertz obarczy odpowiedzialnością kierowce do momentu, aż ubezpieczyciel, który wystawił CDW przyjmie odpowiedzialność na siebie. Możliwe obciążenie karty kredytowej. AON zwróci naliczoną kwotę. Należy spróbować nakłonić AON do wniesienia płatności zamiast klienta. • Należy szybko włączyć do procedury swojego ubezpieczyciela, który wystawił CDW. Dzięki temu zwrot kosztów kolizji będzie łatwiejszy i szybszy.
• Hertz sprawdzi zdolność kredytową właściciela polisy w momencie odbioru i prawdopodobnie sprawdzi też twój limit kredytu.
National Właściciel polisy National obarczy odpowiedzialnością kierowce do momentu, aż ubezpieczyciel, który wystawił CDW przyjmie odpowiedzialność na siebie. Możliwe obciążenie karty kredytowej. AON zwróci naliczoną kwotę. Należy spróbować nakłonić AON do wniesienia płatności zamiast klienta. • Należy szybko włączyć do procedury swojego ubezpieczyciela, który wystawił CDW. Dzięki temu zwrot kosztów kolizji będzie łatwiejszy i szybszy.
• National sprawdzi zdolność kredytową właściciela polisy w momencie odbioru i prawdopodobnie sprawdzi też twój limit kredytu.
Zipcar TBC TBC TBC

 Zwrot zostanie wykonany na konto bankowe za pomocą przelewu. Może to potrwać od 1 do 5 dni, w zależności od danych podróży. W przypadku przelewu na konto bankowe, niezbędne jest podanie poprawnych danych konta bankowego. Niestety nie możemy wypłacić roszczeń za pomocą czeku ani żadnych innych środków. 
Naszym celem jest ograniczenie poziomu stresu i maksymalne ułatwienie całej procedury! Główne kroki:
1. Zgłoś szkodę.
2. Analiza: Zostanie wysłany e-mail potwierdzający otrzymanie wniosku i rozpoczęcie analizy roszczenia.
3. W przypadku braku jakichkolwiek dokumentów lub informacji, skontaktujemy się drogą elektroniczną.
4. Po wprowadzeniu wszystkich danych, wniosek zostanie szybko zatwierdzonyvz.
5. Następnie wypłacimy środki na konto bankowe.
Niestety, gdy podróżujesz po całym świecie, opłaty transakcyjne występują wszędzie. 

Wypłata odszkodowania przelewem na konto bankowe podlega opłacie bankowej w wysokości  przynajmniej 15 USD (lub równowartości w walucie lokalnej). Jeśli opłata bankowa zostanie nałożona na nas, nie będziemy wymagać jej pokrycia. Jeśli, jednak, bank nałoży opłatę na wnioskodawcę, niestety nie będziemy w stanie jej opłacić.
Istnieje kilka czynników, które pozwalają porównać kursy wymiany i kilka sposobów ich obliczania. Posłużmy się przykładem:
 • Mark pochodzi z Wielkiej Brytanii. Został obciążony przez wypożyczalnię kwotą 500 euro za wypadek we Francji. Jego roszczenie o 500 € został dzisiaj zatwierdzone przez RentalCover.com.
 • Kwota roszczenia zostanie wypłacona Makowi w GBP.
Zespół ds. Roszczeń RentalCover.com przelicza waluty, w których oznaczono roszczenia (w przypadku Marka to euro) na waluty płatności (w przypadku Marka jest to GBP) w oparciu o kursy wymiany dostępne z kilku platformach zajmujących się przekazami pieniężnymi. Są one o 3-5% lepsze niż bankowe kursy wymiany walut i 4-6% lepsze niż te, które można uzyskać w kantorach.
W przypadku kolizji będą Państwo zobowiązani do zapłaty pełnej kwoty udziału własnego/franszyzy redukcyjnej. W późniejszym terminie, do 18 miesięcy, w zależności od warunków najmu wypożyczalni, mogą się Państwo okazać uprawnieni do otrzymania od wypożyczalni pełnego zwrotu kosztów, oczywiście o ile wypadek nie został spowodowany z Państwa winy. My jednak uważamy, że nie powinni Państwo czekać aż 18 miesięcy! Zamiast tego wypłacamy Państwa roszczenie od razu. Wymagamy tylko cyfrowego podpisania prostego oświadczenia o zrzeczeniu się uprawnień, które następnie wyślemy do wypożyczalni, która z kolei wypłaci nam kwotę refundacji.

Claims Info

Na stronie z roszczeniami znajduje się pełna informacja dotycząca składania roszczeń, wymaganych dokumentów oraz czasu rozpatrywania roszczenia.
Strona z roszczeniami zawiera wszystkie informacje potrzebne do zgłoszenia roszczenia.
 

Jeśli powyżej nie ma odpowiedzi na twoje pytanie, prosimy o wypełnienie formularza poniżej lub telefon na:

Wyślemy wiadomość e-mail


Zadzwoń do nas

Australia
+61 2 8188 4745
Call
Bahrajn
+973 1619 6427
Call
Brazylia
+55 19 3957 3458
Call
Kanada
+1 (587) 600-0412
Call
Kanada (Toll Free)
(844) 515-2056
Call
Dania
+45 89 88 45 46
Call
Finlandia
+358 75 325 2845
Call
Francja
+33 9 70 73 27 61
Call
Niemcy
+49 32 211 122165
Call
Hongkong
+852 5808 5951
Call
Izrael
+972 2 372 4218
Call
Japonia
+81 3 4540 9544
Call
Holandia
+31 85 8888 124
Call
Nowa Zelandia
+64 4 888 0146
Call
Polska
+48 22 397 91 21
Call
Republika Południowej Afryki
+27 87 550 3582
Call
Hiszpania
+34 518 889 143
Call
Szwecja
+46 10 138 80 53
Call
Szwajcaria
+41 31 528 06 02
Call
Wielka Brytania
+44 141 280 5760
Call
Stany Zjednoczone
+1 (337) 423-0869
Call
Stany Zjednoczone (Toll Free)
(844) 856-3234
Call

Uzyskaj wycenę na następną podróż

:
:
Samochody są ujęte domyślnie i nie można ich odznaczyć