סקירה - ביטוח מפני נזקי תאונות דרכים (CDW)

למידע על קראוונים ובתים נגררים, קראו את סקירת קראוונים ובתים נגררים. לרכבי שטח, קראו את דף ביטוחי רכבי שטח.

לסקירה מפורטת יותר אודות אופציות ביטוח רכב וביטוחי CDW על פי אזורים, אנא פנו אל מבוא לאירופה, או אל סקירת אופציות הביטוח בארה"ב או אל דף סקירה - אוסטרליה וניו זילנד.

לחילופין, למידע אודות המדינה או היעד שלכם, קראו את המידע הכללי בהמשך, או עברו ישר לדף המדינה שלכם: ארגנטינה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, בוסניה, ברזיל, קנדה, צ'ילה, קרואטיה, צ'כיה, דנמרק, צרפת, גרמניה, יוון, הולנד, הונגריה, אירלנד, ישראל, איטליה, מקסיקו, ניו זילנד, נורווגיה, פולין, פורטוגל, רוסיה, דרום אפריקה, ספרד, שוודיה, שוייץ, טורקיה, איחוד האמירויות, אנגליה, ארצות הברית.

כשיש לכם ביטוח של RentalCover.com, יהיה עליכם לשלם לחברת ההשכרה במקרה של נזק, ואז לתבוע את הסכום בחזרה ממנפיק פוליסת RentalCover.com שלכם.

הטבלה למטה מדגימה את הסכומים העיקריים הרלוונטיים לשכירת רכב בכל מדינה, בעיקר:

  1. השתתפות עצמית כאשר ביטוח מפני נזקי תאונות דרכים (CDW) כבר כלול: זהו הסכום המקסימלי שיהיה עליכם לשלם במקרה של תאונה אם לרכב כבר יש ביטוח מפני נזקי תאונות דרכים (CDW). ביטוח זה מפחית את סכום ההשתתפות משווי הרכב המלא לסכום המופיע בעמודה השלישית.
  2. עלות ליום עבור "סופר CDW/סופר LDW": מוצר זה מפחית את סכום התשלום מהסכום המוצג בעמודה הראשונה לסכום המוצג בעמודה השלישית. ביטוח סופר CDW/סופר LDW נקראים בין היתר גם בשם "הפחתת השתתפות עצמית"  (למידע נוסף).
  3. השתתפות מופחתת (לאחר הוספת ביטוח סופר CDW/הפחתת השתתפות): זהו הסכום המקסימלי שיהיה עליכם לשלם אם רכשתם ביטוח סופר CDW/ סופר LDW/ הפחתת השתתפות. למרות שתשלומים אלו מפחיתים את ההשתתפות העצמית, הם לא תמיד מורידים אותה לאפס. 

טבלה לדוגמה

(1) השתתפות כאשר ביטוח CDW כלול (כלומר, הסכום המקסימלי לתשלום במידה ויש לכם כבר ביטוח CDW)

(2) תשלום ליום עבור ביטוח סופר CDW/הפחתת השתתפות
*לא כולל מיסי נמל תעופה בגובה 10%-25%

(3) השתתפות מופחתת (הסכום הנותר לתשלום אחרי ביטוח סופר CDW/ הפחתת השתתפות)
לא קיים (RentalCover.com מכסה רק את הסכומים הנותרים) $5 עד $15 ליום $0

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף אודות המדינה או היעד שלכם, אנא בחרו דף מהרשימה הבאה: 

ארגנטינה
אוסטרליה
אוסטריה
בלגיה
בוסניה
ברזיל
קנדה
צ'ילה
קרואטיה
צ'כיה
דנמרק
צרפת
גרמניה
יוון
הולנד
הונגריה
אירלנד
ישראל
איטליה
מקסיקו
ניו זילנד
נורווגיה
פולין
פורטוגל
רוסיה
דרום אפריקה
ספרד
שוודיה
שוייץ
טורקיה
איחוד האמרויות
בריטניה (אנגליה וצפון אירלנד)
ארה"ב

קבל הצעת מחיר עבור הטיול הבא שלך

:
:
כיסוי למכוניות/ ואן/ SUV/ רכבי שטח 4x4. אנו מכסים את כל סוגי הרכבים המיועדים ל1-9 נוסעים, אינם מצריכים רישיון מיוחד ואינם מיועדים לשימו מסחרי ו/או לנסיעה שאינה על כבישים.